Survivor Berkan’ın sevgilisi de bir yarışmayla tanındı!

Sosyal medyada en çok konuşulan Survivor yarışmacılarından Berkan Karabulut'un sevgilisi Lale Onuk'un 2018 yılında Miss Turkey'e katıldığı ortaya çıktı...

Takip Et:

Survivor‘da geçtiğimiz günlerde yaşanan değişim sosyal medyanın da gündemine oturdu. Ünlüler takımından Gönüllüler takımına geçen Berkan Karabulut, Twitter‘da uzun süre TT listesinde kaldı. Berkan‘ın yaşı, boyu, mesleği ve özel hayatı da merak edilen konular arasındaydı.

Berkan Karabulut, Yugoslav göçmeni bir ailenin çocuğu. 1994 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 2011 yılında girdiği Bilecik Üniversitesi‘nden 2015 yılında mezun oldu. 6 farklı takımda profesyonel basketbol oynadı.

1,93 boyundaki Berkan, 2016 yılında Beşiktaş’ta kendi spor salonunu açtı. Berkan’ın öğrencileri arasında İsmail Ege Şaşmaz, Aytaç Şaşmaz, Ezgi Avcı, Müjde Uzman da var.

Genç yarışmacı, iki yıldır Lale Onuk ile birlikte. Lale Onuk da 2018 yılında katılıp ilk 20’ye kaldığı Miss Turkey ile tanındı. Varşovalı bir annenin kızı olarak dünyaya gelen Lale ile Berkan, Gümüşyaka‘daki yazlıklarından arkadaşlar. Yaz tatillerinin neredeyse tamamını birlikte geçiren sevgililer, sosyal medyada da sık sık fotoğraf paylaşıyor.

Birbirlerini 10 yıldır tanıdıklarını söyleyen Lale, katıldığı bir canlı yayında şunları söyledi:

“Berkan ile 10 yıldır tanışıyoruz. Ben onu hep çok beğeniyordum ama şişmandım. 2018 yılında 2017 Miss Turkey birincisi olan arkadaşım Ecem Çırpan ile yarışmayı izlemeye gittik. Berkan da oradaydı. Berkan beni tanıdı. ‘Hala çok güzelsin’ dedi. Bu benim için müthiş bir şeydi. Çünkü o beni tanıdığı zamanlarda şişmandım ve kendimi çok çirkin hissediyordum. Öyle gelişti olaylar…”