Medya

Survivor Aycan’ın mesajlarındaki şifre ne?

Geçtiğimiz günlerde Acun Ilıcalı, Ünlüler takımından Aycan Yanaç’ın moralinin bozuk olduğunu fark etmiş ve bunun sebebini yarışmacıya sormuştu. Aycan ise yanıt olarak kötü bir haber aldığını söylemişti. Aycan’ın moralini bozan haberi iletişim oyununda yakın arkadaşından şifreli bir şekilde aldığı ortaya çıkmıştı.


Mesajlarını inceleyen Ilıcalı vardığı sonucu son konseyde açıklamıştı. Aycan’ın “AYÖ” harfleriyle ilgili Asena isimli arkadaşına soru sorduğunu ifade ederken Asena’dan gelen olumsuz yanıt üzerine moralinin bozulduğu ortaya çıktı. Mesajlaşmanın detaylarını paylaşan Ilıcalı şifreyi çözdüğünü belirterek bu açıklama öncesi Aycan’dan izin aldığını ifade etti ve daha fazla detay vermeden konuyu dile getirdi.

Aycan, yarışmaya gelmeden önce arkadaşları ile kötü bir haber olduğu zaman söylemeleri üzerine anlaştığını söyledi. Ve son olarak bunu hayırlı olarak gördüğünü söyleyen Survivor Aycan, “İyi şeyler biter ki daha iyileri başlasın diye” diyerek konuya açıklık getirdi.

“SÖYLEMESELERDİ DAHA ÇOK ÜZÜLÜRDÜM”

Şifreli konuşmayla ilgili açıklama yapan Aycan, “Geçen haftaki iletişim çok iyi geçmedi benim için. Çok üzücü bir haber aldım. Bu beni daha çok hırslandırdı. Kız arkadaşlarıma kötü bir şey olursa mutlaka söylemelerini istedim. Biz yazışmaya başladığımızda soğukluk olduğunu farkettim. Sonra gizli yazışmalarımızdan bana anlattılar ne olduğunu. Böylece anladım. Bu haberi beklemiyordum ama sanki içime doğmuştu. Söylemeselerdi daha çok üzülürdüm” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu