Medya

Survivor Aycan Yanaç’tan aylar sonra gelen paylaşım!

Geçtiğimiz hafta Survivor’da  4 dokunulmazlığı da kaybeden Ünlüler, tüm takım olarak konseye gitmiş ve adaya veda eden isim milli futbolcu Aycan Yanaç olmuştu. Aycan Yanaç, yaklaşık 4 ay sonra kişisel sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Adaya veda etmeden önce çektiği bir videoyu paylaşan milli futbolcu, yatak odası olarak tarif ettiği kişisel alanını tanıttı ve takipçilerine sevgilerini gönderdi. Fenerbahçeli kimliğiyle bilinen Aycan ayrıca çizdiği bölümde büyük ses getiren Fenerbahçe amblemini ve çocukluk fotoğrafını gösterdi. Aycan Yanaç‘ın ilk paylaşımında kullandığı ifadeler şu şekilde:


“Dominik’ten herkese selamlar. Burası benim yatak odam diyebilirim. Ben burada yatıyorum, yanımda Elif yatıyor. Başımda Fenerbahçe amblemi var tabii ki. Kendi elimle çizdim. Emek var bunda. Bu da benim. Minik Aycan. Ve şu an şu haldeyim, Survivor’dayım.

Şu an gerçekten çok heyecanlıyım. Size ne anlatacağımı pek bilmiyorum. Şu an kendime diyorum ki, “Aycan eğer sen kendini salarsan, onlar da üzülür…” Onlar üzülmesin diye vites arttırıyorum. Kendimi motive ediyorum. Burada Survivor öyle geçiyor. Sizleri, ailemi ve arkadaşlarımı düşünerek geçiyor. Bir an önce sizlerle yazışmak istiyorum. Sizlerle görüşmek, fotoğraf paylaşmak istiyorum. Gerçekten çok heyecanlıyım. İnşallah finale kadar gidebilirim, yakında görüşmek üzere.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu