Survivor Atakan, İstanbul gecelerinde ortaya çıktı!

Geçtiğimiz yıl katıldığı Survivor yarışmasıyla adını duyuran Atakan Işıktutan, eski futbolcu Oktay Derelioğlu’nun eski eşi Sezer Çakır ve bir kız arkadaşlarıyla Bebek'teydi...

Takip Et:

Geçtiğimiz yıl katıldığı Survivor Türkiye-Yunanistan yarışmasıyla tanınan Atakan Işıktutan, yarışmadan elendikten sonra Türkiye’ye dönmüştü. Yunan yarışmacı Katerina Dalaka yarışmadaki arkadaşlığı aşka dönüşen Işıktutan, sosyal medyadan Dalaka ile fotoğraflarını paylaşmış ve aşkını ilan etmişti.

SURVİVOR AŞIKLARI AYRILDI

İstanbula’a gelen Katerina’ya tarihi ve turistik yerleri gezdiren Atakan ve Yunan güzel geçtiğimiz günlerde Instagram’da birbirlerini takip etmeyi bırakmış ve birlikte olan fotoğraflarını da silmişti. Ayrıldıkları ortaya çıkan ikiliden Survivor Atakan, önceki gün Sezer Çakır ve bir kız arkadaşıyla Bebek’te dondurma yerken objektiflere takıldı.

“YANLIŞ BİR ŞEY YAZMAYIN”

Flaşlar patlayınca kısa süreli bir şaşkınlık yaşayan arkadaş grubundan Çakır, “Arkadaşlar lütfen yanlış bir şey yazmayın, Atakan benim kardeşim gibidir” diyerek magazin muhabirlerini uyardı.