Medya

SÜRPRİZ GELİŞMELER! İŞTE BODRUM MASALI’NIN 7. BÖLÜM FRAGMANI!..

Perşembe akşamları yayınlanan Bodrum Masalı’nın 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde ise Ateş ve Alara arasında sürpriz gelişmeler izleyenleri bekliyor.

 

Başrollerini Timuçin Esen, Şevval Sam, Murat Aygen ve Alperen Duymaz gibi isimlerin paylaştığı dizi yeni bölümüyle de sürpriz olaylarla ekranlara gelecek. Kanal D ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı her perşembe saat 20:00'da yayınlanıyor.

 

 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

 

Cenk ve Uzay’ın girişimi ile plajdaki kafe hayali suya düşen Ateş, Su, Kelebek ve Aslı, hayallerini gerçekleştirmek için Faryalı’dan yardım isterler. Buldukları çözüm oldukça tehlikelidir ancak gençler yine de çabalayacaklar, sonuna kadar deneyeceklerdir şanslarını. Su, Cenk’e dargındır. Kelebek ise onu istemeden kırmıştır ve gönlünü almaya çabalamaktadır. Su, Cenk’in kendisine yalan söylemesi üzerine hayatında yalan istememektedir artık. Babasının yalanını annesine itiraf etmesi, Yıldız’ı Evren’in yalanlarını ortaya çıkarmak için harekete geçirir. Yıldız ve Evren’in arasının açılmasını arzu eden Gözde, Yıldız’ın gerçekleri öğrenmesi için harekete geçer.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu