Sürpriz boşanmaya Serdar Ortaç’ın annesinden ilk yorum!

Önceki hafta 5 yıllık eşi Irlandalı model Chloe Loughnan ile anlaşmalı olarak boşanan Serdar Ortaç, konser takvimine hız kesmeden devam ediyor. Ünlü şarkıcının Kıbrıs’taki konserinde izleyiciler arasında annesi Nesrin Hanım da vardı...

Uzun süredir boşanacakları haberleri ile magazin gündemine gelen Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan, her seferinde çıkan haberleri yalanlıyordu. Önceki hafta 5 dakika süren dava ile boşanan çiftten Serdar Ortaç’ın annesi Nesrin Ortaç, boşanmanın ardından ilk kez konuştu. Annesi olarak her zaman oğlunun yanında olduğunu belirten Nesrin Hanım, “İkisi de mutlu olsun.” dedi.

Serdar Ortaç’ın, anlaşmalı olarak boşandığı Loughnan’a ilk etapta bir ev ve bir araba verdiği iddia edilmişti. Çiftin boşanmasına sebebinin ise Irlandalı modelin, Serdar Ortaç’tan habersiz çocuk aldırmış olduğu konuşuluyordu. İddiaya göre; yıllardır çocuk isteyen Ortaç, eşinin bu hareketi sonrası evliliğini bitirmek için düşünmeye başladı ve avukatına talimat verdi. Çift, Ortaç’ın avukatının hazırladığı protokolü imzalayarak boşandı.

ESKİ EŞİNİ HASTANEDE YALNIZ BIRAKMAMIŞTI…

Boşanma sonrası adliye çıkışında el ele basın mensuplarının önüne çıkan ikiliden Chloe, “Severek evlendik, severek boşandık.” açıklamasında bulunmuştu. Serdar Ortaç ise ihanet iddialarını yalanlamıştı. Davanın görüldüğü günün akşamında rahatsızlanan eski eşini hastaneye kaldıran ve başında bekleyen Serdar Ortaç hastane önünde “Kadın bana sevgililik dahil 8 sene hanımlık yapmış. Eğer hastaneye getirmeseydim, bu insanlığa sığar mıydı? Anlaşmalı boşandık, sonuçlarına katlanacağız.” şeklinde konuşmuştu.