Magazin

SÜREYYA YALÇIN KOCASININ PASTASINA MANKEN OTURTTU!

Lüksü ve gösterişi seven sosyetenin ünlü isimleri bu kez işi iyice abarttı. Geçtiğimiz yıl işadamı Ozan Baran'la evlenerek ABD'ye yerleşen Süreyya Yalçın, önceki gün 42 yaşına giren eşi için düzenlediği doğum günü partisiyle ağızları açıkta bıraktı. Miami'deki bir gece kulübünü kapatan ünlü ikoncan, mekanın girişini taşlarla kaplı dev silah maketleriyle süsletti.

AĞIZLAR AÇIK KALDI

Yalçın, gecede bombayı ise doğum günü pastasıyla patlattı. Sosyetik ikoncan, casino konseptinde düzenlenen partide eşi için özel olarak ilginç bir pasta yaptırdı. Poker masasının üzerine yerleştirilen pastanın en enteresan yanı ise masanın ortasında oturan kurpiyer kılığındaki bir kadındı.

İkramlar, davetlilere genç kadının masayı kaplayan eteği üzerinde sunuldu. Görenler şaşkınlıktan ne yapacağını şaşırdı.

Geceden paylaşımlar yapan Süreyya Yalçın'a "Demek ki fazla para başa bela. Allah akıl fikir versin" diye espriler yapıldı.

Eşi Ozan Baran için "Ruh eşim iyi ki doğdun; iyi ki kocam oldun. Sana tapıyorum" diyen Yalçın, pastayı da eşiyle birlikte kesti.(Takvim)

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu