Süreyya Yalçın bu kez sadeliği seçti!

Miami'de yaşayan Süreyya Yalçın ve Ozan Baran çifti, yaz aylarını Türkiyr'de geçiriyor. Çift, Bodrum'un ardından bu kez de 2 milyon liralık tekneleriyle Marmaris'te görüntülendi. Yalçın, sıra dışı tarzının aksine tam bir tatilci gibiydi...

Geçtiğimiz aylarda, vefat eden babası Faruk Yalçın’dan 97 milyon dolar miras kaldığı iddiasıyla adından sıkça söz ettiren Süreyya Yalçın ve eşi Ozan Baran yıllardır Miami’de yaşıyor. Yaz aylarında Türkiye’den vazgeçmeyen çift, her yıl olduğu gibi bu yılda Ege kıyılarında boy göstermeye devam ediyor.

BODRUM’DAN SONRA YENİ ROTA MARMARİS

Lüks yaşantısı ve sıra dışı giyim tarzı ile her daim merakları üzerine çeken sosyetik güzel Süreyya Yalçın, Bodrum’da tatilin tadını çıkarıyordu. Burada çalışanları ve misafirleri için de bir villa kiralayan Yalçın, ilginç giyim tarzı ile yaz başından beri magazin manşetlerini süslüyordu.

Bodrum’dan sonra rotasını Marmaris’e çeviren Yalçın ve eşi, 2 milyon liralık lüks teknelerinde görüntülendi. Göcek koylarını gezen çiftten, Süreyya Yalçın bu kez sade ve abartısız giyim tarzı ile dikkat çekti.