ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ,ŞÜKRAN OVALI AŞKI HAKKINDA NEDEN KONUŞMUYOR?

"Şeref Meselesi" dizisinin aşk yaşayan iki oyuncusu Şükrü Özyıldız ve Şükran Ovalı, Yavuz Turgul'un doğumgünü partisinden el ele ayrıldı. İlişkileriyle ilgili sorulara Özyıldız, "Arkadaşlar nazar değmesin diye konuşmuyorum, bizi mazur görün" dedi.

 

'Yasemin geç bile öldü'

Güneş'te yer alan habere göre sırt dekolteli kıyafeti ilgi çeken Şükran Ovalı, Yasemin Allen'in ölerek diziden ayrılmasıyla ilgili iddialara ise  "Hepsi asılsız, sorun yok. Senaryo biraz değişti ve farklı gitti. Daha erken ayrılacaktı böyle oldu. Ben çıkan haberleri gazetede okudum, inanın öyle bir şey yok." dedi.

Allen'in rolünün kısaltıldığı için ayrılık kararı verdiği iddialarına,"Bu aslında dönem dönem olan bir şey. Bir dönem de benim hikayem tecavüz sahneleri vardı. Derya karakteri öndeydi. Bir ara Sibel karakteri. Zaten biz anlaşırken konuşurken de böyle konuşmuştuk. İşin orjinali de böyle. Yani tek bir başrol yok. Hepimizin hikayesi yeri geldiğinde öne açılacak. Mesela şimdi Selim'in hikayesi açıldı. Genelde dizilerde de öyledir, sizler de biliyorsunuz. Hani konular değiştikçe hikaye açılır. Ve karakterler değişir öyle de oldu. O sıkıntıların hepsi asılsız gerçekten öyle çok samimi ve kalpten söylüyorum. Bende okuyunca şaşırdım hiç öyle bir şey yok. Orijinal İtalyan formata göre geç bile öldü. Yasemin'i setten sarılarak ağlayarak uğurladık" dedi.