Medya

ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ’LI ÇOBAN YILDIZI’NIN İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Fox Tv’de yayınlanan Çoban Yıldızı 1. bölümü ile iddialı bir giriş yaptı…

 

Perşembe akşamları ekrana gelen Çoban Yıldızı dizisi Seyit ile Zühre'nin aşk hikayesini anlatıyor.

 

İŞTE ÇOBAN YILDIZI’NIN YENİ BÖLÜM (2. BÖLÜM) FRAGMANI

 

 

İşte Çoban Yıldızı’nın ilk bölümünde yaşananlar…

 

ÇOBAN YILDIZI 1. BÖLÜM ÖZETİ

 

Kapadokya’nın zengin ve güçlü adamlarından, ileri yaştaki Fikret Karakaya,  genç güzel Zühre ile evlenmek ister. Zühre, düğün için Niğde’den konağa getirilir.

 

Mertliği ile tanınan taş ustası Seyit’in yolu Zühre’yle bu süreçte kesişir.  Ateş ve su kadar birbirlerinden uzak durmaları gerekse de, Seyit ile Zühre arasında, tutkulu, büyüleyici bir aşk başlar. Ancak aşkları, değdikleri herşeyi, yakıp yıkar, küle döndürür. Üstelik karşılarında Fikret Karakaya kadar güçlü bir engel daha vardır. Çoban Yıldızı, Seyit ile Zühre’nin Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanan, soluk soluğa izlenecek, gerilim dozu yüksek bir aşk hikayesi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu