Şükran Ovalı, kızının adını dövme yaptırdı!

Ünlü oyuncu Şükran Ovalı, kızı Mihran Ela'nın ismini ensesine kazıttı...

Kanal D’de yayınlanan Şeref Meselesi isimli dizi ile yıldızı parlayan oyuncu Şükran Ovalı, Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ile 2017 yılında İtalya’da gerçekleşen sade bir nikahla dünyaevine girmişti. İkili, geçtiğimiz yıl ağustos ayında kızları Mihran Ela’yı kucaklarına almıştı. Şükran Ovalı ilk kez anne olma duygusunu yaşarken Caner Erkin, Asena Atalay’dan olan oğlu Çınar’dan sonra ikinci kez baba olmuştu.

Kızları Mihran Ela’nın doğum günü partisinde çekilen videoların sosyal medyada yayınlanmasının ardından Ovalı ve Erkin’in evliliğinde kara bulutlar dolaştığı konuşulmaya başlamıştı. Videolarda ünlü oyuncunun eşi Caner Erkin’e soğuk davrandığı görülüyordu. Şükran Ovalı ise çıkan dedikoduları magazin basınını suçlayarak yalanlamıştı. Ovalı, hayatının en güzel zamanlarını yaşadığını ve çok mutlu olduklarını söylemişti.

ŞÜKRAN OVALI NEREYE, MİHRAN ELA ORAYA

Güzel oyuncu, kızı Mihran Ela’nın adını ensesine dövme yaptırdı. Kızına müthiş bir aşkla bağlı olduğunu her seferinde söyleyen Şükran Ovalı, artık 13 aylık olan Mihran Ela’yı ensesinde taşıyacak. Oyuncu, yeni yaptırdığı dövmesini sosyal medya hesabından yayınladı.

Öte yandan son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde kısa süreli rol alan oyuncu, önceki günlerde gazetecilerle sohbeti sırasında işini özlediğini belirtmişti. Daha fazla oyunculuktan uzak kalmak isteyen Ovalı, yeni sezonda Onur Saylak ile birlikte tiyatro sahnesinde olacak. ‘Evlat’ isimli oyunla geri dönen Şükran Ovalı ve Onur Saylak, ekimin ilk haftası itibariyle izleyicisiyle buluşacak.