Şükran Ovalı, iddialara son noktayı koydu!

Kızları Mihran Ela'nın doğum günü partisinde gergin tavırları dikkat çeken Şükran Ovalı ve Caner Erkin çiftinden Ovalı, kriz iddialarına yanıt verdi...

Takip Et:

2017 yılında Roma’da gerçekleşen sade bir nikahla evlenen Şükran Ovalı ve Caner Erkin çifti, geçtiğimiz yıl ağustos ayında kızları Mihran Ela’yı kucaklarına almıştı. Minik kızlarının birinci doğum günü için parti düzenledi. Çiftin yakın arkadaşlarının katıldığı eğlenceden çekilen videolarda Şükran Ovalı ve Caner erkin çiftinin gerginliği dikkat çekmişti.

“ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUM Kİ ÇOK MUTLUYUZ”

Videolar sonrası evliliklerinde kriz olduğu iddia edilen Şükran Ovalı ve Caner erkin çiftinden güzel oyuncu, dün akşam bir arkadaşının doğum gününe katıldı. Çıkışta magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Ovalı, eşi ile arasında gerginlik olduğu iddiaları hakkında konuştu. Ünlü oyuncu, “Üzülerek söylüyorum ki çok mutluyuz. Haberleri siz çıkarıyorsunuz. Allah bağışlasın çok tatlı bir evladımız var. Hayatımın en güzel dönemini yaşıyorum. Her şey çok yolunda, biz çok mutluyuz.” ifadelerini kullandı.