Stüdyo konuğu Müge Anlı’nın üzerine yürüdü!

Ekranların en çok takip edilen programlarından olan Müge Anlı ile Tatlı Sert'in bugün yayınlanan bölümünde ortalık karıştı...

Takip Et:

Sinop‘taki yangında akılalmaz bir şekilde ortadan kaybolan 3 kişinin izini süren Müge Anlı, ailenin tanıdığı kişileri stüdyoda ağırladı.

Nurten‘in arkadaşı olan Şenay Hanım’ın, “Nurten Erdal ile evliliğinde mutlu değildi. Ben bu suçun organize olduğunu düşünüyorum. Yani aslında muhtarlıkla da alakası var. Çünkü aileden gelen bir kin var. Öncesinde içlerinde besledikleri kin, nefret, mühür davası eşine kadar yansımış. Bu olay zaten seçimden sonra oluyor, çok dikkatinizi çekerim. Burada organize bir durum var. Hem Almanya mevzusu hem de muhtarlık mevzusu. Şaban Bey’de bu kuyruk acısı olduğu sürece daha çok evler yanar” demesi üzerine bu kez Şaban Bey ayağa kalktı ve stüdyoda tansiyon yükseldi.

‘Kuyruk acısı’ lafını duyan Şaban Özcan öfke patlaması yaşadı. Yerinden fırlayan Şaban Özcan ortalığı birbirine kattı. Güvenlik ekipleri canlı yayının ortasına dalarken, Şaban Özcan Müge Anlı’nın üstüne yürüyüp parmak sallayarak “Bugünden sonra bu yayından gidiyorum. Bu şovcuları dinlediğiniz müddetçe ben burada durmuyorum” dedi.