Stranger Things 4. Sezon Çekimleri Yeniden Başladı

Takip Et:
Stranger Things 4. Sezon Çekimleri Yeniden Başladı
Stranger Things 4. Sezon Çekimleri Yeniden Başladı

Stranger Things’in pandemi sebebiyle ara verilen çekimlerine yine başlandı. Stranger Things 4. sezon, bir sonraki yıl ekrana gelebilir.

Aşinayı üzere Netflix, koronavirüs salgını sebebiyle Kuzey Amerika’daki tüm dizi ve film prodüksiyonlarını durdurma kararı almış, bu yönde Stranger Things’in ön hazırlık safhasında olan 4. sezonunun prodüksiyonuna da mart ayında ara verilmişti.

Karantina sonrası normale dönüş sürecinin yavaş yavaş başlamasıyla beraber Netflix, çekimleri Birleşik Kraliyet’ta asıllaşan Sex Education ve The Witcher gibi dizilerinin prodüksiyonlarını yine başlattı.
sezonun yarında kalan çekimlerine 17 Eylül’de başlaması tasarlıyordu. Çekimlere yine başlanması tasarlanandan azıcık daha geç bir tarihe kalmış olsa da sonunda 4. sezon çekimlerine yine başlandı.

Stranger Things 4. Sezon, Önümüzdeki Sene İzleyici ile Buluşabilir

Stranger Things’in resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımla, 4.
Bu surattan 4. sezon çekimleri bugünden itibaren asıllaştırılacak. Pandeminin neden olduğu bu gecikmenin dizinin yayın tarihi üzerinde ne kadar büyük bir tesiri olacağı şimdilik meçhullüğünü gözetiyor. Ancak çekimlere yine başlanmış olması, dizinin coşkuyla beklenen 4. sezonunun gelecek sene ekranlara gelebileceğini düşündürüyor.

meanwhile in the upside down… pic.twitter.com/BtPlMjy0pS

— Stranger Things @Stranger_Things October 1, 2020

Geçtiğimiz aylarda Hopper’a yaşam veren David Harbour, dizinin normalde 2021’in ilk aylarında yayınlanmasının tasarlandığını, ancak prodüksiyona ara vermek zorunda kaldıkları için bu tarihin büyük olasılıkla erteleneceğini açıklamıştı.

Stranger Things’in 3.
Mike, Dustin, Lucas ise Hawkins’te kaldı. Karakterlerimizin Hawkins dışına çıkacak olması, değişik ve karanlık serüvenlerin bizleri gözlediğini gösteriyor. Dizinin yaratıcıları olan Duffer Kardeşler de 4. sezonun en büyük ve en vahim sezonları olacağını açıklıyor. Duffer Kardeşler’in bu taahhüdünü yerine getirip getiremeyeceğini bekleyip bakacağız.

Kaynak: Bloody Disgusting

.