Stranger Things 4. sezon çekimleri başladı

Takip Et:
Stranger Things 4. sezon çekimleri başladı
Stranger Things 4. sezon çekimleri başladı

Stranger Things, ilk olarak 15 Temmuz 2016 senesinde Netflix üzerinden izleyiciye sunulmuştu. Büyük bir zafer yakalayan dizi, 2019 senesinin Temmuz ayında yayımlanan 3. sezonu ile kendi rekorunu kırmış ve ilk üç günde 40 milyon izlenmeye erişmişti.

Dizinin 4. sezon çekimleri ise tüm dünyayı tesiri altına alan ve büyük bir sıhhat tehdidi oluşturan Koronavirüs suratından ertelenmişti. Stranger Things dizisinin resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşılan bir gönderi ile de yeni sezon çekimlerine başlandığı duyuruldu.

View this post on Instagram

meanwhile in the upside down…

A post shared by Stranger Things @strangerthingstv on Oct 1, 2020 at 3:00pm PDT

Stranger Things’in 4.
sezonla bitmeyeceğini duyurdu. Ross Duffer, sürpriz haberi şu biçimde verdi:

“Dördüncü sezon son olmayacak. Sonun ne olduğunu ve ne zaman olacağını öğreniyoruz.“

Salgın nedeni ile gelen ertelenme sürecinde, dizi için en iyisinin ne olduğunu tespit etmeye çalıştıklarını ve çözüm odaklı ilerlediklerini belirten açıklamalara imzalaydı. Ayrıca Ross Duffer, dizinin 4. sezonunun evvelki sezonlardan daha fazla aksiyon kapsayacağını da dile getirdi:

“Aynı şeyi kerelerce yine yaratmak yerine, her sezonun değişik sezdirmesini istiyoruz.
sezon ile beraber, çoğunlukla yazın çekim yaptığımızı ve sezonun yazın yayımlanacağını erkenden fark ettik. Otomatik olarak, bu dizinin hem tonu hem de renkleri açısından çok değişik hisler verdi. Çok doygun olmasını istedik ve bu sezonun, onlarla geliştiğimiz ve çok hoşlandığımız büyük Hollywood yaz filmleri gibi olmasını istedik. Yeni sezonun içinde azıcık daha espri, azıcık daha aksiyon var. Güzde sete çıktığımız ve azıcık daha sıkıntılı ve korkutucu olan evvelki iki sezondan daha değişik sezdiriyor.”

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.