Steven Soderbergh’in Yeni Filmi No Sudden Move’un Oyuncu Kadrosu Şekilleniyor

Takip Et:
Steven Soderbergh’in Yeni Filmi No Sudden Move’un Oyuncu Kadrosu Şekilleniyor
Steven Soderbergh’in Yeni Filmi No Sudden Move’un Oyuncu Kadrosu Şekilleniyor

Daha evvel Don Cheadle ve Jon Hamm’in rol alacağı açıklanan Steven Soderbergh’in yeni filmi No Sudden Move’un oyuncu kadrosuna Benicio Del Toro, David Harbour, Ray Liotta, Amy Seimetz, Kieran Culkin, Brendan Fraser, Julia Fox gibi ehemmiyetli adlar dâhil oldu.

Rejisörlüğün yanı sıra yapımcı, görüntü rejisörü ve senaryocu olarak da sinema ve televizyon dünyasında varlık gösteren, devamlı yeni şeyler sınayarak yenilikçi tecrübelere önayak olan, sinema dünyasının üretken adlarından Steven Soderbergh‘in bu senenin başında hem HBO hem de HBO Max için yeni film ve diziler hazırlayacağını sizlerle paylaşmıştık.

Uyuşma kapsamında Meryl Streep’in başrolünde yer aldığı Let Them All Talk ile birlikte Steven Soderbergh’in kabahat cinsindeki yeni filmi No Sudden Move da HBO Max’te izleyici ile buluşacak. Daha evvel Kill Switch adıyla duyurulan, şu an adı No Sudden Move olarak tanımlanan filmle alakalı yeni bilgiler geldi.

Geçtiğimiz aylarda filmde rol almaları için Don Cheadle, Jon Hamm, Josh Brolin, George Clooney ve Sebastian Stan ile anlaşılmak üzere olduğu belirtilmişti.
Pandeminin tesiriyle projeden bölmek vaziyetinde kalan bu oyuncuların yerini alacak adlar belirli oldu ve filmin oyuncu kadrosunu şekillendi.

No Sudden Move Filminin Bir Sonraki Yıl HBO Max’te Yayınlanması Bekleniyor

No Sudden Move

Deadline’ın haberine göre Don Cheadle ve Jon Hamm ile birlikte filmin oyuncu kadrosunda en son Escape at Dannemora’da izlediğimiz Benicio Del Toro, Stranger Things dizisiyle isminden methiyeyle söz ettiren David Harbour, Goodfellas filmiyle sinema dünyasında tanınan Ray Liotta, oyuncu kimliğinin yanı sıra She Dies Tomorrow ve Sun Don’t Shine filmlerine de imza atan Amy Seimetz, şu gizemeler Succession dizisindeki performansıyla çok konuşulan Kieran Culkin, The Mummy serisiyle tanınan Brendan Fraser, Honey Boy ve A Quiet Place’de rol alan Noah Jupe, Soderbergh ile High Flying Bird’de beraber çalışan Bill Duke, SMILF dizisiyle Altın Küre’ye aday olan Frankie Shaw ve Uncut Gems filmiyle büyük çıkış yapan Julia Fox gibi ehemmiyetli adlar yer alacak.

No Sudden Move

İzleyiciyi 1955 senesinin Detroit’ine götürecek olan film, kolay bir doküman olduğunu düşündükleri şeyi çalmaları için yakalanan bir grup soyguncuya odaklanıyor.
Salgına karşı yüksek güvenlik tedbirleri alınarak çekilecek olan filmin gelecek yıl HBO Max’te yayınlanması bekleniyor.

.