Steven Soderbergh’in Yeni Filmi Let Them All Talk, Aralık Ayında HBO Max’te Yayınlanacak

Takip Et:
Steven Soderbergh’in Yeni Filmi Let Them All Talk, Aralık Ayında HBO Max’te Yayınlanacak
Steven Soderbergh’in Yeni Filmi Let Them All Talk, Aralık Ayında HBO Max’te Yayınlanacak

Steven Soderbergh’in yeni filmi Let Them All Talk, aralık ayında HBO Max’te izleyici ile buluşacak. Filmin başrolünde usta oyuncu Meryl Streep yer alıyor.

WarnerMedia’nın mayıs ayında yayın hayatına başlayan yeni dijital platformu HBO Max için haklarını satın aldığı ilk film olan Steven Soderbergh imzalı Let Them All Talk, bu yıl bitmeden izleyici karşısına çıkacak. Geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda yeni filmi hakkında açıklamalarda bulunan Soderbergh, merakla beklenen filmin bu yıl bitmeden HBO Max’te yayınlanacağını açıkladı. Filmin oyuncu kadrosunda Streep ve Chan’e iki Oscar ödüllü usta oyuncu Dianne Wiest, son olarak Murphy Brown dizisiyle izleyicilerin karşısına çıkan Candice Bergen ve Manchester by the Sea, Lady Bird gibi filmlerle adından söz ettiren Lucas Hedges eşlik ediyor.

Let Them All Talk, Aralık Ayında HBO Max’te İzleyici ile Buluşacak

Soderbergh’in komedi türündeki yeni filminin senaryosunu, kısa öyküleriyle tanınan ödüllü yazar Deborah Eisenberg kaleme aldı. Başarılı yazara bu seyahatte eşlik eden genç yeğeni (Hedges), kısa süre içinde başarılı bir yazar temsilcisi (Chan) ile yakınlaşmaya başlıyor.

Daha önce iPhone ile film çeken ve her daim yeni teknikler kullanmaya açık olan Soderbergh’in yeni filmini de oldukça sınırlı imkânlarla çektiği, filmde ses ekipmanları dışında alışıldık film ekipmanlarının çoğunun kullanılmadığı, Soderbergh’in çoğu zaman eline kamerasını alıp bir tekerlik sandalyede aksiyonu takip ettiği belirtiliyor, Öte yandan filmin senaryosunun da sadece olayları temel hatları ile anlattığı, geri kalanını sette oyuncuların doğaçlama yaparak tamamladığı ifade ediliyor.

Raised by Wolves ile dizi alanında ilk kayda değer yapımını izleyicilerin beğenisine sunan HBO Max, Let Them All Talk ile orijinal film olarak da ilk dikkat çekici işlerinden birine imza atmış olacak.