Stephen King uyarlaması “The Outsider” 2. sezon onayını aldı

Takip Et:
Stephen King uyarlaması “The Outsider” 2. sezon onayını aldı
Stephen King uyarlaması “The Outsider” 2. sezon onayını aldı

Stephen King’in 2018 senesinde yayımlanmış aynı isimli romanından adapte edilen mini dizi “The Outsider”, iddialı oyuncu kadrosu ve zaferli adapte etmesiyle bu senenin zaferli işlerinden biri olarak noktaya değinmişti. Diziden bugün gelen haberler ise ilk sezonunun sonunda mümkün bir yeni sezon için açık kapı bırakan dizinin 2. sezon onayı aldığı doğrultusunda.

ADVANCE SERIES PREMIERE: THE OUTSIDER | Alamo Drafthouse Cinema

The Outsider mevzusu

11 yaşındaki bir çocuğun hunharca katledilen cesedi bir parkta bulunur.
Cinayetin baş kuşkulusu olarak bakılan şahıs; Minikler Ligi koçu, İngilizce öğretmeni, iyi bir eş ve iki kız babası olan Terry Maitland’dır.

Soruşturmanın başına geçen dedektif Ralph Anderson, tertip ettiği bir operasyon ile ulusun gözleri önünde Terry Maitland’ı tutuklar. Terry her ne kadar masum olduğunu açıklamaya çalışsa da dava aleyhinde ilerlemektedir. Ancak araştırma devam ettikçe ortaya çıkan hakikatler ve Tery’nin vaka gecesi ile alakalı anlattıkları, davanın tüm seyrinin değişmesine neden olur.

The Outsider

The Outsider 2.
sezon onayı, daha önceki zaman verildi. Bunun hakkında Stephen King, şu söylemlerde bulundu:

“Hikâyenin bütün olarak nereye gittiğini öğreniyorum zira birkaç kısmın senaryosunu baktım. Size neler olacağını açıklayabilirdim ama o zaman sizleri öldürmek zorunda kalırım. Yalnızca vakanın gerçekten şahane ve ürkütücü bir noktaya ilerlediğini açıklamak isterim.”

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.