Kültür ve Sanat

Stephen King Romanından Uyarlanan The Stand Dizisinden Yeni Fragman Yayınlandı

Stephen King’in Mahşer ismiyle Türkçeye çevrilen popüler romanından adapte edilen The Stand dizisinden yeni fragman yayınlandı. Alexander Skarsgård, James Marsden, Amber Heard, Whoopi Goldberg gibi adların rol aldığı dizi, 17 Aralık’ta izleyici ile buluşacak.

Fobi ve inanılmaz edebiyatın ustalarından Stephen King‘in belki de en hoşlanılan romanı olan Mahşer – The Stand, bu sene yeni dizi uyarlaması ile ekranlara gelecek.
108 yaşında iyiliksever bir bayan olan Abagail Ana’nın bir araya getirdiği grup, insanlığın mukadderatını tanımlayacak savaşta şeytanca bir figür olan Randal Flagg ve takipçileri ile karşı karşıya geliyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Alexander Skarsgård, James Marsden, Odessa Young, Amber Heard, Nat Wolff, Whoopi Goldberg, Jovan Adepo, Greg Kinnear, Henry Zaga, Katherine McNamara, Owen Teague, Heather Graham, Marilyn Manson ve Brad William Henke gibi adlar yer alıyor.
Bu paralelliğin dizinin izlenme sayılarına ve izleyicilerden aldığı geri dönüşlere nasıl bir tesiri olacağı merak mevzusu.

Stephen King’in romanı, uzun bir sürece dağılan ve değişik karakterlerin yolculukları üzerinden anlatılan tabakalı hikâyesiyle bir filmden çok diziye adapte edilmeye daha uygun olan bir yapıt olarak değerlendiriliyor. Bu surattan CBS All Access tarafından hazırlanan bu dizinin, romanı galibiyetle ekrana adapte etme mevzusunda bir filmden daha fazla kaderi bulunuyor.
Dizinin yaratıcı takımında Boone’a Justified ve SEAL Team dizileriyle tanınan Benjamin Cavell eşlik ediyor.

17 Aralık’ta izleyici ile buluşacak olan diziden yayınlanan ilk uzun soluklu fragmanı buradan seyredebilirsiniz.

Kaynak: Collider

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu