Yaşam

Stemregen Mucizesi İstanbul’da

Kök Hücrelerin Şifresini Çözen Bilim İnsanı Christian Drapeau İstanbul ve Ankara’da konferans vererek Stemregen’i anlattı.

Kök Hücrelerin Gücü İstanbul’da Profesyonellerle Buluştu

Stemregen mucizesinin öncüsü Christian Drapeau, dünyanın ilk bitki bazlı kök hücre artırıcılarından olan Stemregen’i Ankara ve İstanbul’da sağlık profesyoneline anlattı. Le Baron İstanbul’da gerçekleşen bu özel etkinliğe başta Stemregen marka yüzü Nurbanu Gündüz de katıldı.


 

Vücudun, doğal kök hücre salınımını sağlayan ve onarım mekanizmasını güçlendiren Stemregen mucizesinin bilim insanı Kanadalı kök hücre bilimcisi Christian Drapeau, konferansta sonrası doktor ve eczacılardan gelen soruları cevapladı.

Drapeau, Stemregen’in 25 yıllık güçlü bir geçmişe sahip olduğunu ve tamamen doğal bileşenlerden oluşan bir takviye edici gıda olduğunu vurguladı. Kapsül formda ve %100 doğal bileşenlere sahip olmasının yanı sıra Stemregen’in herhangi bir yan etkisi olmaması da profesyoneller tarafından büyük ilgi gördü.

Stemregen marka yüzü Nurbanu Gündüz, Stemregen mucizesini Christian Drapeau ile birlikte herkese ulaştırıyor olmanın mutluluğuna değindi.

“Diyabet ile savaşmanıza yardımcı olur”

25 yıldır kök hücre ve botanik alanında araştırmalar yapan Drapeau, 7 ülkede satışı bulunan Stemregen’in içeriğindeki her bileşenin doğal olmasının yanı sıra standardize edilmiş içerikler olduğunun da altını çizdi. İçeriğinde Kolostrum, Kır İğdesi, Aloe Macroclada, Beta Glukan, Panax Notoginseng, Kabarcıklı Alg ve Mavi Yeşil Alg’den oluşan Stemregen’in faydalarını anlattı.

Beta glukan’ın bağışıklık sistemine olan pozitif etkisini, kır iğdesinin cildi canlandırdığını, Mavi Yeşil Alg’in otizm, serebral palsi gibi nörolojik rahatsızlıkların iyileşme sürecini desteklediğini ve Kabarcıklı alg’in diyabet gibi ciddi rahatsızlıklarda olumlu etkisi olduğunu vurguladı.

Diyabetin dünyada birçok kişi tarafından sahip olunan bir rahatsızlık olduğunu ve yaşam kalitesini büyük oranda düşürdüğünü dile getiren Drapeau, Stemregen’in diyabete karşı olumlu etkilerini klinik araştırmaları ile birlikte profesyonellere anlattı. Kanadalı kök hücre bilimcisi Drapeau, Stemregen’i daha fazla insana ulaştırma yolunda büyük desteklerinden dolayı Türkiye ekibine de teşekkürlerini sundu.

“Stemregen mucizevi bir takviye edici gıda”

Hayatın her alanında destek sağlayan takviye edici gıda Stemregen’in marka yüzü Nurbanu Gündüz, Christian Drapeau ile birlikte bu geceye ev sahipliği yapmaktan gurur duyduğunu dile getirdi. Le Baron’da gerçekleşen etkinliğin kapanış konuşmasını yapan Nurbanu Gündüz, Stemregen’in bir ilaç değil mucizevi bir takviye edici gıda olduğunun altını çizdi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
evden eve nakliyat İstanbul