Medya

STAR TV RTÜK’E KULAK VERDİ! ZUHAL TOPAL’IN PROGRAMI YAYINDAN KALKTI!

Star TV'de izdivaç dönemi sona erdi…

 

Kanal aldığı kararla izdivaç programını tamamen kaldırarak Zuhal Topal ile ilişkisini kesti. İzdivaç yerine hafta içi her gün aynı saatte kriminal bir program başlıyor. Sunucusu ise gazeteci Balçiçek İlter olacak.

 

Kanalın resmi sayfasında Zuhal Topal'ın da kaldırılması dikkatlerden kaçmadı…

 

İZDİVAÇ SAATİNDE YENİ BİR PROGRAM BAŞLIYOR!

 

RTÜK'ten gelen seslere kulak veren Star Tv, artık izdivaç programı yayınlamama kararı alındı. Yepyeni bir program için gazeteci Balçiçek İlter ile anlaşıldı.

 

İZDİVAÇ KONUSUNDA İLK CİDDİ ADIM STAR TV’DEN…

 

Daha öncesinde devam kararı alan Esra Erol ve Seda Sayan cephesinde ise kesin bir değişim haberi henüz gelmedi. Star Tv’nin bu hamlesinden sonra gözler şüphesiz diğer kanallara çevrildi. İzdivaç konusundaki diğer kanalların hamlesi bakalım nasıl olacak?

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu