Star Trek: Discovery’nin 4. sezon çekimleri başladı

Takip Et:
Star Trek: Discovery’nin 4. sezon çekimleri başladı
Star Trek: Discovery’nin 4. sezon çekimleri başladı

İlk olarak 2017 senesinde CBS All Access’te yayımlanmaya başlayan Star Trek: Discovery, önümüzdeki haftalarda 3. sezonuyla beraber ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor. The Original Series’den seneler evvel geçen gösteride Sonequa Martin-Green, USS Discovery’deki takım abonelerinden biri olan Michael Burnham’ı canlandırıyor. İlk sezon CBS All Access için bir galibiyetti, ancak bazı Star Trek hayranları dizinin karakterlerin üzerine harekete geçme meyline itiraz etmişti.
sezon, Kaptan Pike Anson Dağı ve Spock Ethan Peck gibi hoşlanılan Star Trek karakterlerinin ilave edilmesiyle daha çok şekillendi ve alaka baktı.

 

Koronavirüs salgını, çoğu yapımda olduğu gibi Discovery’nin post prodüksiyon evresini de yavaşlattı. Buna karşın tasarılar dahilinde yürümeye devam etti. Dizinin ikinci sezonu biteli bir seneden fazla bir zaman geçti ve hayranlar coşkuyla Burnham ve Discovery takımının nereye gittiğini merak ediyor. Discovery 3.
sezon çekimleri, önceki günlerde başladı

Ülkemizde streaming platformlarından Netlix‘te yayımlanan dizinin 4. sezon çalışmalarının da başladığına dair iddialar vardı fakat kesin bir açıklama yoktu. önceki günlerde ise dizinin bir hayranı, Discovery setinin oyuncu ve takım girişinin reklamını yapan 4. sezon çalışmalarının başladığını belirten bir tabela baktı ve sosyal medya üzerinden paylaştı.

Star Trek has begun filming again! https://t.co/QQmRDHFe8I

— Toronto Filming @TOFilming_EM September 23, 2020

Yeni ismiyle Paramount+ olan CBS All Acces, şimdiye kadar rastgele bir şey paylaşmış değil.
Yeniden de dizinin bu kadar yakalaması ele alındığında yeni sezon onayı alması da oldukça muhtemel bir vaziyet diyebiliriz.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.