Kültür ve Sanat

Star Trek: Discovery, 4. sezon onayı aldı

İlk olarak 2017 senesinde CBS All Access’te yayımlanmaya başlayan Star Trek: Discovery, önceki günlerde 3. sezonuyla beraber ekranlara geri döndü. The Original Series’den seneler evvel geçen dizide Sonequa Martin-Green, USS Discovery’deki takım azalarından biri olan Michael Burnham’ı canlandırıyor.

Star Trek: Discovery

İlk sezon, CBS All Access için bir galibiyetti ancak bazı Star Trek hayranları, dizinin karakterlerin üzerine harekete geçme meyline itiraz etmişti.
sezon da Kaptan Pike Anson Dağı ve Spock Ethan Peck gibi hoşlanılan Star Trek karakterlerinin ilave edilmesiyle daha çok şekillendi ve alaka baktı.

Koronavirüs salgını, çoğu yapımda olduğu gibi Discovery’nin post prodüksiyon evresini de yavaşlattı. Buna karşın tasarılar dahilinde yürümeye devam etti. Dizinin ikinci sezonu biteli bir seneden fazla bir zaman geçti ve hayranlar coşkuyla Burnham ile Discovery takımının nereye gittiğini merak ediyordu. Bunun ardından izleyiciler, 3 gün evvel yeni bir sezonu kavuştu.

Star Trek: Discovery

Star Trek: Discovery 4.
sezonu için erken onay geldi. 13 kısımlık 3. sezonundan henüz tek kısmı yayımlanmasına karşın dizi, 4. sezon dördüncü sezon onayını da almış oldu.

Gelecek sezonun çekimlerine 2 Kasım’da Koronavirüs protokollerine uygun olarak başlanacak. 4. sezonun izleyiciler ile ne zaman buluşacağı henüz net olarak duyurulmasa da 2021 veya 2022 senesinde yayımlanmasına kesin gözü ile bakılıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu