Spor basını birbirine girdi!

Takip Et:
Spor basını birbirine girdi!
Spor basını birbirine girdi!

Habertürk yazarı Fatih Altaylı ve TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU Spor sunucusu Ersin Düzen’in karşılıklı atışmaları sosyal medyada gündem oldu. Fatih Altaylı’nın Bloomberg HT’de yayınlanan programda Ersin Düzen hakkında açıkladıklarına Düzen’den sert tepki geldi.

HER ŞEYİ FATİH ALTAYLI BAŞLATTI

Büyük müzakere Fatih Altaylı’nın Bloomberg HT’de yayınlanan programda TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU Spor sunucusu Ersin Düzen hakkındaki sözleriyle başladı. Ersin Düzen’in TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU ve Türkiye Futbol Federasyonu’ndan aldığı parayla alakalı iddiaları açıklayan Altaylı şu ifadeleri kullandı:

“Ben Ersin Düzen’i tanımam.
TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU’den ayda 400 bin TL, TFF’den 100 bin TL alıyormuş. Okuduklarımı açıklıyorum. Almıyorsa günahını almak istemem. Tam medyada bunlar yazılıyor. Rıdvan Dilmen de TFF’den ücret konusunu açıkladı ama son yayınında dile getirmedi.”

ERSİN KUMPAS’DEN ALTAYLI’YA CANLI YAYINDA CEVAP

Fatih Altaylı’nın canlı yayındaki iddialarına Ersin Kumpas’den sert tepki geldi. Kumpas, Altayı’nın iddialarına Stadyum programında verdiği cevapta şunları söyledi:

Bu zamana kadar Allah’a şükür alnım yere bakmadı.
Benimle alakalı TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU’den 400 bin TL, TFF’den 100 bin TL para alıyor diye ekrandan kötüle atıyorsun. Şayet bu kötüleyi kanıtlarsan, bundan sonra Türkiye’de Ersin Kumpas’in yüzünü bakmayacaksın. Kanıtlayamazsan sen ne yapacaksın? Kolay mı bu kadar kötüle etmak? 10’da birini almıyorum kardeşim.

BU ÜLKEDE BU PARAYI KİM KAZANIYOR?

Bırak ayda 500 bin TL’yi. Kim bu parayı kazanıyor? Bugün benim son yayınım olsa bile ben bu ülkede iftiharımla yaşadım.
Anamın, babamın dualarıyla, tırnağımla kazıya kazıya geldim. Benim iş kariyerim 1992’de başladı. 4 yıl üniversite okudum. Birilerine kötüle atarak yok edemezsiniz.  Bu benim son yayınım olsa dahi ben bu konuşmayı yaptım. Bende bu vicdan var. Burama geldi artık. Kesintisiz insanlar birbirlerine kötüle atıyor.”

Kavganın bir başka cephesi ise Ercan Taner’di.  HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, Ercan Taner’le alakalı açıklamalarının ardından Taner’in kendisini aradığını açıkladı ve canlı yayında numarasını paylaştı.
Ulan telefon burada duruyor. Kim öğrenir hangi numarayı arıyorsun?” diyen Altaylı, kameralara telefonunu gösterirken Ercan Taner’in numarasını paylaştı.

Altaylı, sözlerine şöyle devam etti:

“Ercan Taner bu akşam iş yakaladığın çeteye söz ettim diye mi hakaret ediyorsun. Seninle yargıya gideceğiz kardeşim. Ercan Taner’e birileri ‘Fatih Altaylı’ya saldır’ yönergeyi veriyor. Benim yayında olduğumdan dahi haberi yok. Böyle utanmaz bu adamlar.”

“ŞEREFSİZLİK YAPMA FATİH ALTAYLI”

Fatih Altaylı’nın sözleri üzerine Ercan Taner Twitter hesabından, “Ya Fatih Altaylı sen ne işsin? Dürüst insanlara sallama Fatih Altaylı.
Altaylı’nın açıklamaları sonrasında Taner, paylaşımında, “Fatih ile konuştum herhalde yanlış anlaşılma var sanırım” açıklamasında bulundu.

Daha sonra Taner, Fatih Altaylı’nın telefon numarasını paylaştı. Altaylı’nın telefon numarasını paylaşan Taner, “Canlı yayında benim telefon numaramı veren dostun telefonu Sevgilerimle…” paylaşımında bulundu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.