Medya

‘SÖZ’ EKİBİ BİRİNCİLİĞİ BİRLİKTE İZLEDİ!

 
‘SÖZ’ün dün gece ekrana gelen 14. bölümünü, ‘SÖZ’ dizisinin oyuncuları ve tüm yapım ekibi Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleştirilen yemekte birlikte izledi. Dizi başlamadan önce YouTube üzerinden gerçekleştirilen özel canlı yayında, oyuncular dizi hakkında merak edilenlen soruları yanıtladı. 26 dakika süren özel gösterim 439 bin kişi tarafından izlendi. Eş zamanlı olarak sosyal medya hesaplarından da yayınlanan özel gösterim sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
 
 

 3 Kategoride Birinci Oldu

 

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı ve senaryosu Ethem Özışık’a ait olan Söz, Tüm Kişiler kategorisinde 8,61 izlenme oranı %23,61 izlenme payı, AB kategorisinde 7,37 izlenme oranı, %20,71 izlenme payı, 20+ABC1 kategorisinde 8,16 izlenme oranı %21,47 izlenme payı alarak dün gecenin en çok izlenen yapımı oldu.

 

Yeni sezona güçlü bir giriş yapan ve temponun son sahneye kadar düşmediği 'SÖZ', hem ekran başında hem de sosyal medyada seyirciden tam not aldı. #birolalım hastang’i ile ekrana gelen ‘SÖZ’  sosyal medya platformu Twitter’ın Trend Topics (TT) listesinde gecenin en en çok konuşulan projesi oldu.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu