Medya

SÖZ DİZİSİNİN YENİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI! İŞTE İLK GÖRÜNTÜLER!

Söz dizisi 4. bölüm fragmanındahain planlarına kaldığı yerden devam eden Çolak'ın operasyonları gün yüzüne çıkıyor..

 

Vatanları için her şeyi yapmaya hazır olan bordo berelileri yıldırmak için türlü oyunlar deneyen örgüt üyeleri, köylüleri baskı altına almıştır. Bunu gören bordo bereli tim ise bu durumu kontrol altına almak için mücadele başlatmıştır.

 

İşte, Söz dizisi 4. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanması beklenen olayın detayları…

 

 

SÖZ DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

 

Terör örgütünün lideri Çolak’ınuluslararası bir silah tüccarıyla yapacağı füze alışverişinin istihbaratı gelir. Çolak, büyük bir eylem hazırlığı içerisindedir. Yavuz önderliğinde, yeni kurulan özel tim bunu engellemek için mücadeleye başlar.

 

Doktor Baharise oradaki köy halkının yaşam koşullarıyla yüzleşir. Yavuz komutasında düzenlenen operasyonun sonucunda herkesi bekleyen büyük bir sürpriz olacaktır.

 

SÖZ KONUSU

 

Türkiye’nin karşı karşıya kaldığı korkunç saldırı sonrası, vatanın dört bir yanından özel yeteneklere sahip on iki kahraman Özel Kuvvet Askeri görevlendirilir. Amaçları, ülkemize bela olmaya çalışan bu yeni ve çok tehlikeli terör örgütünün liderini bulup yok etmek ve örgütün kökünü kurutmaktır.

“Namlumuz namusumuz, Vatan cennetimizdir” diyerek yola çıkan cesaret dolu on iki can; birbirlerine hem kardeş, hem vatan, hem de siper olacaktır. Bu yolda karşılarına çıkan aşklarını kalplerine, özlemlerini ise toprağa gömeceklerdir. Atalarını, analarını ve yüreklerini ısıtan kim varsa yanlarında taşıyıp savaşacaklardır.

Üsteğmen Yavuz önderliğinde zorlu koşullarda, gece gündüz demeden düşmanla çetin bir mücadeleye girip şehadet yemini ederler.

 

İŞTE SÖZ DİZİSİNİN YENİ BÖLÜM TANITIMI

 

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu