Medya

SÖYLEMEZSEM OLMAZ’DAN AYRILAN ÖMÜR VAROL NİHAT DOĞAN’A SAYDIRDI!

Beyaz TV’de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz"da önceki gün ortalık fena karışmış, programı hazırlayan ve sunan Ömür Varol ile yorumcu Nihat Doğan yayın sonunda yumruk yumruğa kapışmıştı.

 

Kavga sonrasında ekipten ayrılan Ömür Varol çok sert bir açıklama yaparak Nihat Doğan’ı yerden yere vurdu! İşte o açıklama:

 

“Herkese selam… Yaşanan tatsız hadisenin ardından bu açıklama zorunlu hale geldi. Aslında sabrın tükendiği, sözün bittiği noktadaydım, bilen biliyor… Televizyonculuk ya da gazetecilikle ilgisi olmayan kişilerle aynı masada program yapmak ciddi anlamda zorladı. Cehalet de cabası! Profesyonellik gereği idare etmeliydim. Ve lakin bir yere kadar… Nihayetinde etten kemikteniz… Şunu bilmenizi isterim ki; kafam da rahat vicdanım da… Sayın Osman Gökçek'in ısrarlı teklifini, istemeyerek kabul etmiştim. Yorumcuların seçilmesinde dahlim olmadı. Ben sadece en iyi bildiğim işi icraya çalıştım. 8 Ağustos 2016 tarihi itibarıyla başladığım "Söylemezsem Olmaz"da ciddi izlenme yakaladığımız, malumunuz. Elbette bunda tüm ekibin katkısı var. Kendilerine teşekkür ederim. 171. bölüm şahsım adına final oldu. Tercihimi gitmekten yana kullandım. Zirvede bırakmak güzel… Bu süreçte ilginizi ve desteğinizi hiç eksik etmediniz, sonsuz teşekkür! Bir teşekkür de Sayın Osman Gökçek'e; her daim desteğini hissettirdi, hissettiriyor… Bizi, artık başka projeler bekler… Kaliteli insanlarla kaliteli işler… Ne demişler; köpeklerle yatan pirelerle uyanır. İyi hayatlar, güzel insanlar…

 

Ömür Varol

İlgili Haberler

Başa dön tuşu