‘SÖYLEMEZSEM OLMAZ’ EKİBİNDEN GÜLŞAH SARAÇOĞLU AÇIKLAMASI

Takip Et:

Gülşah Saraçoğlu'nun Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programından ani bir şekilde ayrıldığını 24 Kasım akşamı sıcağı sıcağına ilk kez magazinn.com duyurmuştu. (Haberin ayrıntıları için tıklayın)

Magazinn.com'a konuşan Gülşah Saraçoğlu, ayrılık sebebi olarak programın moderatörü Ömür Varol'la anlaşamamasını göstermiş ve ekibin diğer üyeleriyle hiçbir sorununun olmadığını belirtmişti. Haftalarca yorumculuk yaptığı program için 'Janrımın dışındaydı' diyen Saraçoğlu, bu sabah sosyal medya hesabından da benzer bir açıklama yaptı. Ne var ki, herkesi şaşırtan detay Söylemezsem Olmaz'ın canlı yayınında saklıydı. 

PROGRAMIN YORUMCULARI: 'GÜLŞAH İŞLERİNİN YOĞUNLUĞUNDAN AYRILDI' DEDİ, KİMSEYİ KENDİLERİNE İNANDIRAMADI!.. 
Magazinn.com'un özel haberinde program ekibi tarafından Saraçoğlu'nun işlerinin yoğunluğundan ötürü ayrıldığının söyleneceği de yer almıştı. Öyle de oldu ve bu sabahki (25 Kasım) canlı yayında Nihat Doğan ve Bircan İpek, "Gülşah Hanım iş yoğunluğundan ötürü programı bıraktı" dedi. Elbette, işin aslı öyle değildi. Çünkü, Gülşah Saraçoğlu dün akşam (24 Kasım) magazinn.com'a yaptığı açıklamada şu sözleri sarfetmişti: 

“Bu zaten benim janrımda olan bir program değildi. Programın moderatörü Ömür Varol’la anlaşamadığımız ve programda işlenen konularla işleyiş şeklinin bana uymadığı için ayrılma karar aldım. Moderatör Ömür Bey kendi doğruları olan biri, sorunlar hep var, onun fikirleri bana çok doğru gelen şeyler değidi. Artık bu program benim için bitmiştir, bu kadardır. Programın yapımcısı Bilal Özbilge ve yorumcuları Nihat ve Bircan benim için çok değerlidir, değerli olmaya da devam edeceklerdir."
 

GÜLŞAH SARAÇOĞLU'NUN AYRILIĞINDA NİHAT DOĞAN VE SEREN SERENGİL'İN ETKİSİ NE? ŞOK DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN!

 

"GÜLŞAH SARAÇOĞLU 'SÖYLEMEZSEM OLMAZ'DAN NEDEN AYRILDI?" HABERİNİ OKUMAK İÇİN TIKLAYIN