Sövmek serbest! Sadakatsiz dizisinin Volkan’ı Caner Cindoruk’tan küfürlere teşekkür!

Takip Et:
Kuruluş Osman zirveye kuruldu, Sadakatsiz müthiş başladı! Çarşamba reytingleri sil baştan!
Kuruluş Osman zirveye kuruldu, Sadakatsiz müthiş başladı! Çarşamba reytingleri sil baştan!

Magazinn /Ayrıntı – BBC’nin orjinal dizisi Doctor Foster adapte etmesi olan Vefasız dizisi merakla bekleniyordu. Kanal D’nin yeni sezondaki iddialı projesi olan Vefasız, dün akşam 7 Ekim ilk kısmıyla ekrana geldi. Cansu Akarsu, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in başrolünü oynadıkları dizi, beklenenin üstünde bir alakayla karşılandı.

Reytinglerde üst sıralara çıkmayı başaran dizi, Fox TV’nin romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı’nın dahi önüne geçmeyi başardı ve Kuruluş Osman’dan sonra 6-7 arası reyting oranlarını yakalatarak tüm kategorilerde ikincilik elde etti.

Sosyal medya da vaziyet değişik değildi.
Kanal D’nin bu günlerdeki dizi hüsranları, Vefasız ile beraber değişti.

Cansu Irmak’nin oynadığı Asya karakteri, önümüzdeki kısımlarda izleyiciyi büyük donakaltacak! Dizinin orjinalinde de her ne kadar öykü bir kandırma öyküsü olsa da bayan karakterin alışılmışın dışında verdiği tutumlarla herkesin alakasını kazanmış ve dünyanın pek çok ülkesinde de alakayla izlenmişti.

Yerli versiyonda da Asya karakteri, izleyiciyi her kısım donakaltmaya devam edecek.
Hem de ne asıl! Etrafındaki herkes, kocasının bir başka hayat yaşadığını öğreniyor, üstelik hepsi buna ortak oluyordu! Şimdi intikam zamanı!

Asya’nın derinden ve usluca hareketlerle yürüteceği tasarıyla herkes büyük şoklar yaşayacak anlaşılan. İkinci kısmı sabırsızlıkla beklenen dizide Cansu Irmak’nin oynadığı Asya’nın kocası Volkan karakterine yaşam veren Caner Cindoruk da izleyiciye ters köşe yaptı.

Bu kere kandıran, oyun oynayan, sahtekar koca karakteriyle ekranda.
Elbette ki Caner Cindoruk’un zaferli performansıyla yaşam verdiği Volkan’a gelecek bu tepkiler. Ancak yalnızca tepki değil, bol bol küfür de gıda Volkan!

İzleyilerden birinin bu doğrultuda bir iletisine Caner Cindoruk’un mizahlı sözlere, mizahlı cevabı dikkatleri çekti.

İzleyicinin “Kusura bakma” diyerek karaktere bol bol küfür edeceğini açıklaması üzerine Caner Cindoruk, teşekkürleri de küfürleri de kabul ettiğini belirten iletisiyle dikkat çekti.
kısmı 14 Ekim Çarşamba ekranda olacak. İşte 2. kısım fragmanı:

“Bunları yapmış olsan dahi hala senden hoşlanıyorum…” 🤍 #Vefasız yeni kısmıyla 14 Ekim Çarşamba 20.00’de #KanalD’de! 🔥 @KanalD pic.twitter.com/qi8EwXhjgk

— Vefasız @sadakatsizdizi October 7, 2020

.