Magazin

SOSYETİK GÜZELLERİN BÜYÜK TELAŞI!..

  • Bugün magazinde yine sıcak haberler ve son dakika gelişmelerle hareketl saatler yaşandı! Peki son 24 saatte magazin dünyasında neler oldu, hangi gelişmeler yaşandı? Cansızkuş sizler için derledi!..

    İşte son 24 saatte yaşanan gelişmeler!..

  • 22:15TUĞBA ÖZAYIN KÜPE TELAŞITUĞBA ÖZAY'IN KÜPE TELAŞITuğba Özay, hem akşam yemeği hem de alışveriş için gittiği Astoria Alışveriş Merkezi’nde talihsiz bir olay yaşadı.
  • 23 Nisan'ı fırsat bilerek yurt dışına çıkan İstanbul cemiyet hayatının ünlü simaları, önceki gün yurda dönüş yaptı. Milliyet'ten Emrah Akçaay'ın haberine göre hafta sonu tatilini, 23 Nisan’la birleştiren pek çok kişi tatile çıktı. Bazıları güneye inerek yaz sezonunu açtı, bazılarıysa yurt dışını tercih etti.


    Dört gün boyunca yorgunluk atanlar, önceki gün İstanbul’a dönüş heyecanı yaşadı. Aralarında Güler Sabancı, Esra Oflaz Güvenkaya, Siren Ertan –  Gökhan Çarmıklı ve Edip İlkbahar – Aslı İsmailoğlu’nun bulunduğu tatilseverler, Atatürk Havalimanı’nda görüntülendi.

    Eşi ve kızıyla çıkışta fotoğrafları çekilen Esra Oflaz, makyajsız haliyle yakalanmak istemeyince montunun kapüşonuyla kendisini kamufle etti. Aslı İsmailoğlu ise şapkasıyla yüzünü kapattı. Çarmıklı çifti ise her zamanki gibi keyifliydi.

Başa dön tuşu