Magazin

Sosyal medyanın gündemindeki Sıla’dan açıklama!

Birçok şarkıcı koronavirüs sebebiyle evde olan hayranları için sosyal medya hesaplarından canlı yayın açarak mini konserler veriyor. Canlı yayında hayranlarına şarkılar söyleyen isimlerden biri de Sıla oldu. Ünlü şarkıcı önceki gün evinden yayın açarak hayranları ile buluştu. Sıla‘nın canlı yayını kapattığını sanıp yaptığı hareket sosyal medyanın gündemine oturdu. Kimileri Sıla‘yı samimiyetsizlikle suçlarken kimileri ise ünlü şarkıcının hareketine güldü geçti. Şahan Gökbakar‘ın da video çekerek ti’ye aldığı Sıla‘dan açıklama geldi. Sıla şunları söyledi:

“Heyecanla, şevkle en çok da şifa niyetine yaptığım o canlı yayına türlü çirkinlik yaraştırılıyormuş. Elbet bazıları tarafından. Teknoloji kabiliyetli biri değilim, hep başka heveslerim oldu bu hayatta. Canlı yayını kapatmadığımı fark ettiğimde kötü niyet içermediği, aslen heyecanımdan kurtulduğumu içerdiği için ve gırgır olduğundan güldük geçtik buna. Ama ah o fesat beri durur mu fesat! İşte, biz o fesattı her daim fırsata çevirmek için burada olacağız. Yeni bir şarkı üstündeydik biz mesela iki gün önce. Dün başka bir şarkının temeli atıldı. Bugün iki satır var yeni, defterde. Yan yana olmak gerekmiyor bunları yapmak için. Üstelik Türkçe’de yan yana ayrı yazılıyor. Bırakın kendi dört duvarınızdan taşanı, içeride kim bilir neler var! Salın biz de şahit olmayalım mı?”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu