Magazin

Songül Öden’i panikleten soru!

Yayın hayatı 18 bölüm süren Bir Aile Hikayesi dizisinin başrolleri Celil Nalçakan ve Songül Öden’in dizi setinde başlayan dostluğu devam ediyor. Güzel oyuncu, önceki akşam Celil Nalçakan’ın sahne aldığı mekana gitti. Arkadaş grubuyla Nalçakan’ı dinleyen Öden, bir ara sahneye çıkarak Bir Aile Hikayesi’nde seslendirdiği Her Şey Seninle Güzel şarkısını söyledi. Büyük alkış alan ünlü oyuncu, mekan çıkışı kameralara yansıdı.

“ÖYLE BİR ŞEY YOK!”

Arkadaşlarıyla Celil Nalçakan’ı dinlemeye geldiğini söyleyen Songül Öden, “Sevgilinizle mi geldiniz?” şeklinde yöneltilen bir soruya “Öyle bir şey yok. Vallahi arkadaşlarımla eğlenmeye geldim.” yanıtını verdi. Geçtiğimiz günlerde saçlarını kısacık kestiren ünlü oyuncu, yeni imajı ve keyifli halleri ile dikkat çekti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu