Ana Sayfa Magazin Songül Öden'den estetik itirafı!

Songül Öden’den estetik itirafı!

İşte Songül Öden‘in açıklamalarından satır başları…

“TAVİZ VERMEM”

“Kadın oyuncu olduğum için farklı muamele görmedim. Ama bunun için mücadele ediyorum. Ne para ne de başka haklar konusunda asla taviz vermem.”

“BAŞROLÜ REDDETTİM”

“Bugüne kadar en keyif aldığım iş, ‘Umutsuz Ev Kadınları’ oldu. Gelen bir başrolü kadroda bulunan başka isimler yüzünden reddettim. En havalı arkadaşım bir melekti. En son 5 yaşında gördüm, sonra vedalaştım.”

“50 GÜN DIŞARIYA ÇIKMADIM”

“Dışarıya çıkmayacaksınız dendiğinde tuhaf bir hal oldu. Yarı kapalı cezaevi hissi çok tuhaftı gerçekten. Fakat o sürece bir süre sonra adapte olduk. Evdeki yaşamı keşfettim. Yemek yaptım. Eksiklerimi tamamladım. 50 gün dışarıya hiç çıkmadım. Sonra çıktığımda kimseyle göz göze gelmediğimi fark ettim. İnsanların korktukları bir dönem vardı. O göz göze gelememe durumları tuhaftı.”

“9 YAŞINDAN BERİ ŞARKI YAZIYORUM”

“9 yaşından beri şarkı sözleri yazıyorum. Bir gün Derya’nın (Türkan) evine gittim. “Şarkı sözü yazar mısın?” dedi. Onlar Türk müziği yaptığı için “Ben kafiyeli bir şeye çalışmadım. Serbest bir şeye çalışırım. Biliyor musunuz, 15 yaşında beste yapıyordum” dedim. Onlar da müzisyen hassasiyetiyle o şarkıları söylememi istedi. Söyledim, çok sevdiler ve şarkılarımı aldılar. ”

“ABLAM YAZDIKLARIMI NOTERE ONAYLATTI”

“Şarkılar da 9 yaşından beri yazdığım sözlerden oluşuyor. Biraz ölüm, aşk içerikli sözler. Neden bilmiyorum ama ayrı anne babanın çocuğuyum ondan olabilir. Belli ki anneme çok empati kurmuşum, onun acılarına… İşin komik tarafı ablam yazdıklarımı notere onaylatmıştı.”

“BURUN ESTETİĞİ OLDUM”

“Burun ameliyatı oldum. Burnum kemikliydi ve “Nefes alamıyorum” diyordum herkese. Kendimi de inandırmıştım. Asıl şimdi nefes alamıyorum. Hiç kimse izin vermedi, para biriktirdim. Gittim, ameliyat oldum. O hiç iyi olmadı. Doktor bütün kıkırdakları almış. Üzerine iki kere daha burun ameliyatı oldum. Kulaktan kıkırdak alıp taktılar. Prova esnasında o da zedelendi. Bu sefer bir kıkırdak buldular. Şu anda nefes alamıyorum ama hayatıma devam ediyorum.”

“BOTOKS YAPTIRDIM”

“Çok güldüğümden gözlerimin kenarı kırıştı. Şeytana uyup botoks yaptırdım. Gülüşüm bozuldu. O yüzden gülmek istemiyorum. Araplarla çektiğim reklam filminde yönetmen gülmemi isteyince ‘Burada gülmenin doğru olduğunu düşünmüyorum’ dedim.

“Bir sinema filmi için görüşmeye gittiğimde çok ünlü bir yönetmen ‘Yüzündeki üst ben çok güzel ama alt benini aldırabilirsin’ demişti. Allah’tan dinlemedim onu. Çok saçma değil mi? Filmde oynamadım. Film de çok kötü oldu.”

Son Eklenenler

Akşam Altıdan Sonra Yemek Yenmesi Yanlış mıdır?

Perhiz yapan çoğu bireyin kafasında akşam 6’dan sonra yemek yemek kilo aldırır mı veya bütün tersi yemezsek kilo verebilir miyiz? sualleri oluşmaktadır. Özellikle “intermittent fasting”in son senelerde popülaritesinin çoğalmasıyla bu sual daha çok gündeme gelmeye başlamıştır. Bu yazımızda bu suale yanıt bulacağız. Öncelikle, intermittent Fasting kavramı beslenmenin programlandırılması olarak düşünülebilir. Bu methodun ikiden az çeşidi …

Hazar Ergüçlü’nün canını çok sıkan takıntılı hayran meselesinin detayları!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü ile rejisör aşkı Onur Ünlü, bir mekandan çıkarken kameralar tarafından görüntülendi. Seriyle taşıtlarına binmeye çalıştıkları sırada sualleri cevaplayan Hazar Ergüçlü, saplantılı bir hayranı sebebiyle güç günler yaşıyor. Oyuncunun ailesine kadar erişen bu saplantılı hayran mevzusu soruldu. Hazar Ergüçlü, “Çok vahim, çok üzüldük” diye konuştu. Kabahat bülteninde bulunacağını […]

.

İbrahim Çelikkol’un karizmasına beğeni yağdı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Doğduğun Ev Mukadderatındır dizisinde Mehdi karakterine yaşam veren ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol, Demet Özdemir ile iyi bir dizi çifti oldu. İkilinin enerjisi yakaladı ve geçimleri de izleyicileri ekrana sürüklüyor. Tv8’de yayınlanmakta olan dizinin ikinci sezonu da başladı. İbrahim Çelikkol da sette tüm takım dostları ile beraber yoğun bir tempoda çalışıyor. Zaman […]

Ata Demirer ve Oktay Kaynarca’nın yüreğini yakan o acı hala dinmedi!

TelevizyonGazetesi.com /Ayrıntı – Bütün 1 sene evveldi… Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ünal karakterine yaşam veren akılda oyuncu Tarık Ünlüoğlu, daha genç yaşında aramızı ufaladı… Rehabilitasyon gördüğü sağlık kurumunda 62 yaşında, solunum yetmezliği sebebiyle aramızdan bölen Tarık Ünlüoğlu, çoğu zaman hoşlananının hala vicdanlarında büyük bir acıdır. Akciğer kanseri tedavisi baktığı bir dönemde hayatını yitiren akılda oyuncunun ölümünden […]

.

Sefirin Kızı dizi ekibinde yüzler gülüyor!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Pazartesi akşamları izleyicilerle Star TV’de buluşmakta olan Sefirin Kızı dizisi, ekran yolculuğuna devam ediyor. Her ne kadar son kısımda reyting düşüşü yaşasa da eforlu bir izleyici kitlesini peşinden çeken dizinin, öyküsüne yönelik de şiddetli tenkitler yapılmakta. Ancak tüm bu vaziyetlere karşın Bodrum’daki çekimler yoğun tempoda sürüyor ve dizi de Pazartesi akşamları […]

Yaşam