Songül Öden ve Yasemin Allen’in seksi pozu…

Takip Et:
Songül Öden ve Yasemin Allen’in seksi pozu…
Songül Öden ve Yasemin Allen’in seksi pozu…

Magazinn /Ayrıntı – Ekranların, sinema filmlerinin, gösteri dünyasının ünlü adları, sosyal medyadaki aktivitelerine bağlı olarak daha çok gündeme gelmeye başladılar. Şimdilerde magazincilerin onları caddede bakıp peşinden koşturmasına gerek dahi kalmıyor çoğu defa.

Çünkü ünlü adlar, sosyal medya aracılığıyla, kendi istedikleri zamanlarda, istedikleri pozları hesaplarından yayınlıyor ve noktaya değinen pozları ve paylaşımları da medyada bir an da haber olarak karşımıza geliyor.
Hatırı sayılır bir kullanıcılığı olsa da çoğu zaman genç ve popüler meslektaşının bu anlamda gerisinde.

Seçimini bu güzergahta kullanan oyuncu, bazen yanına bir anekdot düşerek bazen de yorumsuz paylaşımlar yapıyor. Hafta sonu Antalya Film Şenliği’ne giden oyuncu, dün sahilden bir pozunu paylaşmıştı. Bugün de yeniden bir deniz kenarı olduğu düşünülen bir mekandaki resmini paylaştı.

Bir kayaya dayanmış olan Öden’in siyah bir mayo ve üzerinde de Kot bir ceket görünüyor.
Annesi Suna Yıldızoğlu’ndan hoşluğunu alan oyuncu, genç ve fit haliyle seksi de bulunan bir ad. Rol aldığı yapımlarda galibiyetli oyunculuğuyla da takdir bakan Allen, yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla da alaka bakmakta.

Oyuncunun takipçileri, aşağıdaki resmine çoğunlukla ateş emojileri ile cevap vermiş. Motorsikletin üzerine oturarak verdiği pozuyla alkış topluyor.

Back with my baby⚡️🖤 😍
@scramblerducati
@ducatitr

 

.