Soner Sarıkabadayı bebeklerinin cinsiyeti ve adını açıkladı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan şarkıcı, haberi nasıl aldığını ve bebeklerinin adının ne olacağını açıkladı...

Takip Et:

Ünlü şarkıcı Soner Sarıkabadayı, sevgilisi 2015 Miss Kolombiya güzeli Madelein Lopez Camelo 14 Şubat’ta evlilik teklifinde bulunmuştu. Henüz evlenecekleri tarih belli olmayan çiftten sürpriz bir haber geldi. Soner Sarıkabadayı‘nın nişanlısı Madelein Lopez Camelo’nun 6 aylık hamile olduğu öğrenildi.

Baba olacağını nasıl öğrendiğini anlatan Sarıkabadayı, Lopez’in çok pozitif olduğunu söyledi ancak birkaç gün boyunca nişanlısının keyfinin yerinde olmadığını dile getirdi. Sevgilisinin durumdan şüphelendiğini söyleyen şarkıcı, “Beni banyoya çağırdı ve testi gösterdi. Böyle öğrendim” dedi.

“BİR ADI HASAN OLACAK”

Erkek bebek bekleyen çiftten Sarıkabadayı, oğluna koyacakları isim konusuna da açıklık getirdi. Oğullarının bir Türk bir de yabancı adı olacağını söyleyen şarkıcı, bebeğine, babasının adı olan Hasan ismini vereceğini söyledi. Sarıkabadayı, diğer ismi de müstakbel eşi Lopez’in seçeceğini açıkladı.