Somer Sivrioğlu sessizliğini bozdu!

MasterChef Jürisi Somer Sivrioğlu eşini aldattığı iddialarını doğruladı...

somer-sivrioglu-esini-aldattigini-dogruladi

MasterChef yarışmasının jüri koltuğunda oturan Somer Sivrioğlu’nun, eşi Aslı Sivrioğlu ile ayrılacağı iddia edilmişti. 18 yıllık evliliğini sonlandıracaklarını doğrulayan Aslı Sivrioğlu, Somer’in kendisini bir programda editörlük yapan bir kadınla aldattığını söylemişti. Somer Sivrioğlu sessizliğini bozdu.

Sarmaş dolaş görüntülenmişlerdi!

Sosyal medya üzerinden takipçisinin eşini aldattığı iddialarını doğruladı. Somer Sivrioğlu ile evli olduğu öğrenilen ve MasterChef programının editörlüğünü yapan kadın ile gece geç saatlere kadar birlikte vakit geçirip sarmaş dolaş fotoğrafları görüntülenmişti.

Somer Sivrioğlu’nun sosyal medyada bir takipçisinin “Eşini nasıl aldattığını anlattın mı?” sorusuna cevap veren Somer Sivrioğlu, “Anlatmadım çünkü böyle bir şeyi merak edecek kadar ruh hastası olmayacağınızı düşündüm, yanılmışım pardon” diyerek eşini aldattığı iddialarını doğruladı.

18 yıllık evlilik son buluyor!

Somer Sivrioğlu’nun yurt dışında ikamet eden eşi Aslı Sivrioğlu geçtiğimiz günlerde üzüldüğünü belirterek çıkan haberlerden dolayı eşi Somer Sivrioğlu ile 18 yıllık evliliğini bitireceğini söylemişti. Ailesi ve çocuklarının gerek maddi gerek manevi olarak etkilenmemesi için çaba gösterdiğini söyleyen Aslı Sivrioğlu zor zamanlar geçirdiğini de belirtmişti.

Aslı Sivrioğlu eşi Somer Sivrioğlu’nun kendisini aldattığını arkadaşlarının kendisine haber vermesiyle öğrendiğini söylemişti. İlerleyen günlerde ise Aslı Sivrioğlu eşi Somer Sivrioğlu’nun cep telefonundaki mesajlaşmalarda MasterChef yarışmasında görevli ve evli olan editör kadın ile arkadaşlıktan öte ilişkileri olduğunu öğrendiğini belirtmişti. Aslı Sivrioğlu ve Somer Sivrioğlu 18 yıllık evliliklerini önümüzdeki günlerde yapılacak olan boşanma davası ile resmen sonlandırmış olacak.