Kültür ve Sanat

Someone Has to Die 2. sezonu olacak mı?

Élite dizisindeki Carla rolü ile ismini geniş kitlelere duyurmuş olan Ester Expósito‘nun, “Someone Has To Die” isimli yeni bir Netflix yapımı ile izleyici karşısına çıkacağını geçtiğimiz dönemde dinlemiştik. Geçtiğimiz saatlerde Netflix kütüphanesindeki yerini alan mini dizi, izleyiciler tarafından alaka ile karşılandı. Bu da yeni bir sezonun gelip gelmeyeceği sorularını uslara getirdi.

Someone Has to Die

Someone Has to Die 2.
Ancak yapımın bir mini dizi olması ve “mini dizi” cinsinin sınırlı rakamda kısım ile öykü anlatma özelliğine sahip olması vaziyeti, Someone Has To Die’ın yeni bir sezonu olmayacağını gösteriyor.

Dizi hakkında öğrenilenler

Dizi; 1950’ler İspanya’sında muhafazakâr bir çiftin, Meksika’daki oğullarını nişanlısı ile tanıştırmak emeli ile ülkeye çağırmasını odağına alacak. Çift, oğullarının ülkeye bir balet ile beraber gelerek eşcinsel olduğunu açıklaması ile şok olur.
Someone Has to Die, bir kabahat trajiği cinsinde ve 3 kısımdan oluşuyor.

Ester Expósito’nun yanı sıra dizinin oyuncu kadrosunda; Carmen Maura, Cecilia Suáarez, Ernesto Alterio, Alejandro Speitzer, Isaac Hernández, Carlos Cuevas, Mariola Fuentes, Pilar Castro, Juan Carlos Vellido, Eduardo Casanova ve Javier Pereira gibi çoğu zaman ad bulunuyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha aşırısı için takipte kalın.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu