Sol Yanım’ım Serra’sı Özge Yağız’ın sevgilisi eski rol arkadaşı Gökberk Demirci çıktı

Özge Yağız ve Gökberk Demirci'nin gerçek hayatta da birlikte olduğu ortaya çıktı...

Takip Et:
Sol Yanım dizisinin Serra’sı Özge Yağız’ın sevgilisi rol arkadaşı çıktı!
Sol Yanım dizisinin Serra’sı Özge Yağız’ın sevgilisi rol arkadaşı çıktı!

Star TV’nin yeni dizisi Sol Yanım’da Serra karakterine hayat veren Özge Yağız’ın rol arkadaşıyla aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Daha önce Yemin isimli günlük dizinin başrolünde yer alan Özge Yağız, Sol Yanım dizisinde dikkat çekiyor. Genç oyuncunun sevgilisinün kim olduğu ise merak konusuydu!

Yemin dizisinde iki aşığı canlandıran Özge Yağız ve Gökberk Demirci’nin gerçek hayatta da birlikte olduğu ortaya çıktı. Ayrıca sosyal medyada birbirlerinin her fotoğrafını beğenen ve yorum yapan çift kendilerini ele verdi. Demirci sosyal medyada yayınladığı, Yağız’ın fotoğrafına “Aydınlığım” mesajını yazdı, bu hamle ‘aşk itirafı’ olarak yorumlandı.

ÖZGE YAĞIZ KİMDİR?
Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında yayınlanan Adını Sen Koy dizisi ile yaşayan Özge Yağız, daha sonra Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde başrol karakteri Reyhan’a hayat verdi. Özge Yağız bu diziden sonra Star TV’deki0 Sol Yanım adlı dizisinin oyuncu kadrosunda yer aldı ve Serra karakterini canlandırdı.