Şoke eden iddialar! Kubilay Aka ve Miray Daner’in arasına Hilal Altınbilek mi girdi?

2.5 yıldır aşk yaşayan oyuncu çift Kubilay Aka ve Miray Daner'in dün ortak bir karar alarak ayrıldıkları öğrenilmişti. Kubilay Aka'nın ayrılığın akşamında Hilal Altınbilek olduğu iddia edilen bir kadınla samimi şekilde eğlenirken görüntülenmişti. Magazin gündemine bomba gibi düşen durum hakkında yeni iddialar ortaya atıldı...

Takip Et:

‘Vatanım Sensin’ dizisindeki rol arkadaşları aşka dönüşen ve 2.5 yıldır birlikte olan Kubilay Aka ve Miray Daner sürpriz bir kararla ayrılmıştı. Yaptığı açıklamada aralarında ihanet gibi bir durum olmadığının altını çizen Aka’nın açıklamayı yayınladığı akşam başka bir kadınla samimi görüntüleri ortaya çıktı. İkiliyi gördüğünü iddia edenler kadının bir diğer güzel oyuncu Hilal Altınbilek olduğunu iddia etmesi ise ortalığı tamamen karıştırdı.

MEKANA EL ELE GİRDİLER!

Kubilay Aka’nın Emirgan’da bir mekana Hilal Altınbilek ile el ele girdiği ve birlikte eğlendikleri öne sürüldü. Söylenenlere göre, ikilinin yanında Aka’nın ‘Çukur’ dizisinden rol arkadaşı Rıza Kocaoğlu da vardı.

MİRAY DANER’DEN İLK TEPKİ!

Öte yandan magazin kulislerinde konuşulan bir diğer dedikodu ise Miray Daner’in, durumu öğrendiğinde “Ama onlar arkadaştı” dediği yönünde.