Medya

Şok şok şok! Sen Çal Kapımı dizisi reytinglerde fena tokat yedi!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Temmuz ayında başlayan ve bugüne kadar çok eforlu reytinglerle yoluna devam eden Sen Çal Kapımı dizisinin 13. kısmının elde ettiği reyting neticeleri büyük bir şok oldu… Hande Erçel ve Kerem Bürsin ikilisinin harikulade geçimi ve enerjilerinin diziyi Kuruluş Osman ve Vefasız karşısında ayakta yakalayamadığı net bir biçimde ortaya çıktı.

Sen Çal Kapımı dizisi, bir ara sezonun en iyi reytinglerini alan yapım konumuydaydı… Ayrıca youtube’da yayınlanan fragmanları her hafta 15-20 milyon arasında izlenme elde ediyordu ki, bu vaziyet artık normal bir hal almıştı.
kısmının reytingleri büyük bir düşüşün işaretlerini veriyor. İzleyici eforlu diziler ortaya çıkınca ilk romantik komedilerden vazgeçer diye bir düşünce vardı. Bunun çok da yanlış olmadığı bir defa daha ortaya çıktı.

Totalde 4.8, AB’de 5,11 ve ABC1’de 5,45 reytingler alan Sen Çal Kapımı, geçen haftalara göre sert bir düşüş yaşamış oldu. Dizi bu neticelerde kalabilir ise kesinlikle devam edecektir. Ancak daha fazla düşüş yaşanır ise kasvetlerin de ortaya çıkacağı net!

Sen Çal Kapımı, Çarşamba akşamlarının en fazla izlenen dizisi konumundan bir anda en fazla izlenen 3.
Kuruluş Osman ve Vefasız dizileri, Fox TV’nin cümbüşlü dizisini geçmeyi başardı.

İşte 7 Ekim Çarşamba günü ilk 10 program listesi:

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu