ŞOK! Cem Özer’in özel görüntüsü ifşa oldu! Takipçisini nasıl taciz etti?

Takip Et:
ŞOK! Cem Özer’in özel görüntüsü ifşa oldu! Takipçisini nasıl taciz etti?
ŞOK! Cem Özer’in özel görüntüsü ifşa oldu! Takipçisini nasıl taciz etti?

Beyaz TV’de yayınlanan Açıklamazsam Olmaz programının yorumculuğunu yapan Seren Serengil ünlü sanatçı Cem Özer’in uygunsuz resimleri takipçisi tarafından ifşa edildi.

2017 senesinde Pınar Dura ile dünya evine giren 61 yaşındaki Cem Özer’in takipçisiyle sosyal medya üzerinden yaptığı iletileşmeleri ortaya çıktı. Evli ve iki çocuk babası olan Özer kendisi gibi evli olan ve Almanya’da yaşayan bir takipçisiyle sosyal medya üzerinden flörtleştiğini itiraf etti.
Televizyon ekranından uzak kalmayı tercih eden Cem Özer ve takipçisinin iletileri ortaya çıktı. Açıklamazsam Olmaz programına konuşarak Cem Özer’le iletileşmelerini paylaşan bayan takipçi tacize uğradığını iddia etti.

Beyaz TV’ye konuşan bayan takipçi, “ Ben Almanya’da yaşayan bir gurbetçiyim. Bir ünlü tarafından tacize uğradım. Uygun olmayan fotoğraflar, resimler ve videolar atıldı. Bu Türkiye’nin ilk showmani ve evli bir insan. Monica Belluci’ye benziyorsunuz diyerek dostluk kurmaya çalıştı.
Ben de bunu başka bayanlara yapmasın diye konuşmaya karar verdim. Başka bayanlara da yaptığını düşünüyorum. O surattan bu sapıklığı kamuoyuna bildirmek istiyorum” dedi.

‘SOSYAL MEDYADAN SEVİŞMEYE BAŞLADIK’

Takipçisinin Seren Serengil’e erişmesinden sonra özel görüntüleri ifşa edilen Cem Özer programa telefonla katılarak açıklama yaptı. Takipçisiyle 11 sene evvel Almanya turnesi sırasında tanıştıklarını açıklayan Özer taciz iddialarını yalanladı.
Sonra başka bir kente gittim. Bundan 6-7 yıl evvel bu bayan sosyal medyadan tekrar beni buldu. Tekrar benimle flörtleşmeye başladı. Sosyal medyadan sevişmeye başladık” ifadelerini kullandı.

Bayanın evli olduğunu sonradan bildiğinin altını çizen Özer, “Bu kadının evli olduğunu bilince görüşmeyi kestim. Beni aramaya başlayınca her yerden sınırladım. Pandemi döneminde beni yine dilen yakar sosyal medyadan aradı. 35 dakika canlı görüşme var. Kendisini taciz ettiğini düşündüğü bir insanla neden 35 dakika kameralı fikir?” dedi.

‘PARA KOPARTMAK İSTEDİ’

Taciz iddialarının doğru olmadığının altını çizen Özer karısından ve hoşlananlarından özür dilemeyi bakımsızlık etmedi.
Ben böyle bir kumpasa geldiğim için karımdan özür diliyorum. Bu vaziyet benim karımla olan özel ilişkim beni bağışlar ya da bağışlamaz. O alan beni ilgilendiriyor ” diye konuştu.

CEM ÖZER’DEN AÇIKLAMA

Cem Özer ismine bir açıklama yapan basın danışmanı iddiaları reddederek, kabahat ilanında bulunacağını açıkladı.

İşte o açıklama:

Sayın Cem Özer ile alakalı bugün itibari ile medyaya da yansıyan, Kuşkulu kişilerin kendisi aleyhine ve Kanuna ters biçimde şahsi bilgilerinin ve görüntülerini kaydolarak işledikleri kabahat mevzusuna istinaden yayın yasağı ve ulaşımın engellenmesi müracaatları çabuklukla hakikatleştirilmekte olup özellikle bu görüntülere ait şantaj ve tehdit fiillerinde bulunan organize kabahat çetesi biçimde hareket eden makûs gayeli bireyler aleyhine de İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı nezdinde vekilleri aracılığı ile kabahat ilanında bulunulmaktadır.

Sayın Basın üyelerimizden de kabahat konusu gidişatı desteklememek ve kuşkuluların emeline hizmet etmiş olmamak ismine, gerek ailevi gerekse de mesleksel önceliklerini gözeterek Sayın Cem Özer ile işbirliği içinde olmalarını ve hassasiyetle yaklaşmalarını rica ederiz.

.