Soğuk İntikam Vizyona Girmeyi Bekliyor!

Yayınlanan fragmanıyla büyük dikkat çeken Soğuk İntikam filmi 22 Mart Cuma günü sinemaseverler ile buluşmaya hazırlanıyor...

soguk-intikam-filmi-izle

Ülkemizde Özen Film’in dağıtımcılığı altında 22 Mart 2019 Cuma günü sinema salonlarına konuk olacak olan Soğuk İntikam sinemaseverler ile buluşmayı heyecanla bekliyor. Liam Neeson, Tom Bateman ve Tom Jackson’un başrollerini paylaştığı aksiyon ve polisiye filmi sinemaseverlerde büyük heyecan uyandırıyor. Youtube üzerinden yayınlanan filmin orjinal fragmanı yaklaşık 1,5 milyon kişi tarafından izlenmiş durumda. Hans Petter Moland’ın ilk filmi olan Soğuk İntikam, oyuncu kadrosunda ise başrol oyuncularının yanı sıra Emmy Rossum, Laura Dern, John Doman, Julia Jones ve Domenick Lombardozzi gibi tecrübeli isimlere rol vermiş durumda.

Mart ayında vizyona girecek aksiyon filmlerinin başında gelen Soğuk İntikam filminin konusu ise Nels adındaki bir sessiz ve sakin bir adamın hayatını ele alıyor. Nels, kış aylarında kar temizleyiciliği yaparak geçimini sürdüren bir aile babasıdır. Rocky Dağları’nda bulunan tarihi ve turizm açısından büyük bir öneme sahip bir kasabanın kar fırtınası ve aşırı kar yağışlarından etkilenmemesi için var gücüyle çalışır. Hem çalışıp hemde eşi ve çocukları ile birlikte tatil yapan Nels’in mutlu bir yaşamı vardır. Bir süre sonra beklenmedik bir şekilde Nels’in oğlu uyuşturucu çetesinin eline düşerek katledilir.

Nels ve ailesi tehdit altında kalır ve mutlu yaşamlarını geride bırakarak kasabayı terk etmek zorunda kalır. Ailesini güvence altına alan Nels, oğlunun intikamını almak üzere başta uyuşturucu baronu olmak üzere oğlunu öldüren adamların korkulu rüyası haline gelmeyi hedefler. Zorlu hava koşullarına alışık olan Nels, sıradışı avcılık yeteneği ile oğlunu öldürenleri bir bir yakalayarak öldürür. Kendisini büyük bir savaşın içine dahil eden Nels uyuşturucu baronunu öldürmenin ve oğlunun intikamını almak için hayatta kalabilecek mi?

Sinemaseverlerin soluksuz bir şekilde izleyeceği Soğuk İntikam filminin Türkiye’de hemen hemen her sinema salonunda “Türkçe Dublaj” olarak gösterime girmesi bekleniyor.