Kültür ve Sanat

Snowpiercer 2. Sezon, 25 Ocak’ta İzleyici ile Buluşacak

Snowpiercer’ın merakla beklenen 2. sezonundan yayınlanan fragmanla dizinin ekranlara döneceği tarih duyuruldu. Snowpiercer 2. sezon, 25 Ocak’ta izleyici ile buluşacak.

Bong Joon-ho’nun 2013 yapımı bilimkurgu filmi Snowpiercer‘ın dizi adapte etmesi mayıs ayında izleyici ile buluştu. Amerika’da TNT kanalında ekrana gelen, dünyanın geri kalanında ise Netflix‘te yayınlanan dizi 10 kısımdan oluşan ilk sezonunu 12 Temmuz’da bitirdi.
sezon onayını almıştı. Bu surattan yaratıcı takımı 2. sezonu şekillendirmek için zaman kaybetmeden çalışmalara başladı. Buna bir de dizinin yayın tarihinin kezlerce ertelenmesi ilave edilince, daha ilk sezon yayınlanmaya başlamadan 2. sezonun ehemmiyetli bir kısmı çekildi. Bu da pandemi koşullarına karşın dizinin çok ara vermeden ekranlara dönmesinin önünü açtı.

Snowpiercer 2. Sezon, 25 Ocak’ta İzleyici ile Buluşacak

İlk sezonu temmuz ayında bitirilen Snowpiercer, ocak ayında 2.
Pandemi sebebiyle online olarak hakikatleşen New York Comic-Con’da yayınlanan yeni fragmanla, 2. sezonun 25 Ocak’ta başlayacağı duyuruldu.

İlk sezon finalinin hemen ardından yayınlanan 2. sezon fragmanı, yeni sezonda izleyicileri ehemmiyetli bir sürprizin gözlediğini ortaya çıkarmış ve 2. sezonda oyuncu kadrosuna dâhil olan Sean Bean‘in, film adapte etmesinde Ed Harris’in yaşam verdiği, hikâyenin merkezinde yer alan trenin mühendisi olan Bay Wilfred’e yaşam vereceğini göstermişti.

New York Comic-Con’da yayınlanan yeni fragman ise 2.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu