Siz bakmayın dizideki hallerine, Babil oyuncuları kamera arkasında hayli eğlenceli

Takip Et:
Babil dizisi neden izleyici desteğini kaybetti, işte çarpıcı gerçekler!
Babil dizisi neden izleyici desteğini kaybetti, işte çarpıcı gerçekler!

Magazinn /Ayrıntı – Star TV’de Cuma akşamları yayınlanan Babil dizisi, sezona süratli bir giriş yaptı. Dizinin bu hafta 14. kısmı ekrana gelmişti. Ozan GÜven’in yaz döneminde kız dostuna şiddet uyguladığı iddiası ile davalık olması neticeyi Egemen karakterini de Onur Saylak oynamaya başladı yeni sezonda.

Halit Ergenç, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu, Mesut Akusta, Aslı Enver ve Onur Saylak’ın başrolleri paylaştığı dizinin yeni sezonunda Deniz’in kendi oğlu olduğunu bilen Egemen, İrfan’ın yaşamını alt üst ederek onun en az 20 sene ceza almasını ve Süleyman’ın mapustan kurtulmasını sağladı.

Şimdilik dizideki durum böyle ama başka bir tasarıyla İrfan mapustan çıkacak muhtemelen… Dizi coşkulu kısımlarla izleyenleri ekran başına topluyor.
Oyuncuların yaptıkları paylaşımlar, çekimlerin arka tasarısındaki cümbüşlü çalışma civarını ve birbirleriyle uyuşan takımın geçimini de gösteriyor.

İki paylaşım geldi bu cins bir izlenim uyandıran. Bir tanesi Birce Akalay’dan. Dizide İlay karakterini oynayan Birce Akalay, kapatmayı olduğu Süleyman’ı oynayan Mesut Akusta ile bir poz verdi ve instagram’dan ‘Bonnie and Clyde’ filmine atıfta bulunarak mizahlı bir paylaşım yaptı.

Bir başka paylaşım ise Nur Fettahoğlu’ndan geldi.
Son olarak Onur Saylak ile poz verirken bir anda karate yapmaya başlar gibi ayağını kaldırmış oyuncu. Bu cümbüşlü anlar da resme yansımış.

İşte o paylaşım:

.