Şişman Harekat Timi Beyazperde’ye geliyor!

Bei-Er Bao'nun yönettiği ve oynadığı Şişman Harekat Timi 22 Mart 2019 Cuma günü sinemalarda...

Şişman Hareket Timi

Bei-Er Bao’nun yönetmenliğini üstlendiği (Fat Buddie) Şişman Harekat Timi 22 Mart tarihinde sinema salonlarındaki yerini alacak. Çinli yönetmen ve ekibinin kahkaha ve aksiyon dolu yeni filmi Şişman Harekat Timi sinemaseverler de büyük merak uyandırıyor. Yönetmen Bei-Er Bao’nun da oynadığı film oyuncu kadrosunda Zhang Wen, Yasuaki Kurata, Clara Lee, Yuwu Qi, Guo Jingfei, Ryu Kohata ve Jia Song gibi Çin sinemasının genç ve tecrübeli isimleri yer alıyor.

Blackwell Productions’un dağıtımcılığını üstlendiği film tehlikeli Japon mafyasına karşı medyan okuyan iki obur ve şişman gizli ajanın mücadelelerini konu ediyor. Japonya’nın sakin ve elit bir bölgesinde yaşayan bir genç adamın çocukluk hayali bir ajan olmaktır. Ancak bir sorun vardır. Genç adam aşırı kilolu ve oburdur yani vücudunu ajanlık mülakatlarına uygun olamadığı gerekçesiyle hayalleri sadece hayal olarak kalır. Özel bir hastanede güvenlik görevlisi olarak hayatını sürdüren genç adam, sıradan bir günde hastaneye tedavi olmaya gelen esrarengiz bir adam, güvenlik görevlisinin hayatını değiştirmeye başlar. Hasta, güvenlik görevlisi genç adama gizli bir ajan olduğunu söyler fakat işin komik tarafı ise gelen ajanın da obezite olmasıdır.

Genç Adam, kendisi gibi şişman ajandan ilham alarak hayallerini gerçekleştirmek için çalışmalara başlar. Güvenlik görevlisi adamın ilk işi ise çalıştığı hastaneden istifa etmek olur. Ajan’ın kendisi ile çalışmak istemesiyle birlikte hayatında yeni bir sayfa açan eski güvenlik görevlisi ilk görevine çıkar ve kötü Japon mafyasına karşı kendisini eğlenceli ve aksiyon dolu mücadelede bulur. 2018 yapımı olan bu film IMDB oylaması ile 4,6/10 puan almıştır.