Medya

Sinema heyecanı ekimde Tivibu’da! İşte yeni filmler!

Türk Telekom’un dijital televizyon platformu Tivibu, güncel ve zengin sinema içeriklerini ekim ayında da izleyicilerle buluşturmaya devam ediyor. Türk Telekom, dijital televizyon platformu Tivibu ile değişik cinslerdeki yapımları ekim ayında da ekranlara taşımaya devam ediyor. Sinema kanallarında ve Tercih Et İzle klasöründe yer alan izlenme rekorları kıran filmlerin yanı sıra, sinemadan hemen sonra yayınlanan filmler de Kırmızı Halı klasöründe izleyiciyle buluşuyor.

Batman’in son serüveni….
AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’nin Florida Eyaleti’nde inanılmaz hava şartlarına ve dev timsaha karşı hayat gayreti veren bir kadının hikayesinin anlatıldığı “Ölümcül Sular” 24 Ekim’de platformda. 27 Ekim’de yayınlanacak “Batman: Ailede Bir Vefat” yapımında, Yarasa Adam ve Robin’in serüvenleri dingilinde Red Hood karakterinin doğuşu ekranlara geliyor. “Felsefe Taşı” ile başlayan, iki kısımlık “Vefat Yadigarları” ile final yapan Harry Potter serisinin sekiz filmi de platformda izleyicileri bekliyor.


Gişe erişmeni yapımlar Tercih Et İzle’de… Öne çıkanlar arasında bulunan yapımlardan “Kaptan Phillips” ve “Ufak Ayak” Tercih Et İzle klasöründe yer alıyor.
Gişe erişmeni “Olağanüstü Canavarlar: Grindelwald’in Kabahatleri” 17 Ekim’de ve Cevahir ile Ulvi’nin yeni serüveni “Geniş Aile 2: Her Türlü” 24 Ekim’de yayınlanacak.

Sinema kanalları bu ay da dopdolu

Sinema TV kanalında, 2. Dünya Savaşı yıllarında yaşamda kalma hikayesini anlatan “Overlord Operasyonu” 27 Ekim saat 21.30’da, ailece izlenebilecek komedi ve aksiyon cinsindeki cümbüşlü yapım “Oyun Gecesi” 24 Ekim’de saat 21.30’da yayınlanacak.
Sinema 1001 kanalında Ekim ayı süresince her Çarşamba günü Saat 22.00’de yayınlanan “Reel Öyküler Kuşağı”nda dünyaca ünlü çocuk kahramanı Peter Pan’in yaratıcısı James Matthew Barrie’nin yaşamını mevzu edinen “Düşler Ülkesi” 21 Ekim’de izlenebilecek.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu