Sinem Kobal’ın çocukluğu Melisa Ilıcalı’ya benzetildi!

Anneler Günü'nde yıllar öncesine ait bir fotoğrafını yayınlayan Sinem Kobal'ın çocukluk hali Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın kızları Melisa'ya benzetildi...

Takip Et:

2016 yılında evlenen Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal çifti anne-baba olmaya hazırlanıyor. 2 yıllık tedavi sürecinin ardından Sinem Kobal’ın hamile olduğu haberi duyulmuştu. bu yıl hamile olarak Anneler Günü‘nü kutlayan Sinem Kobal, annesi ile birlikte yıllar önce çekilmiş çocukluk fotoğrafını 5.5 milyon takipçili Instagram hesabından yayınladı. Sinem Kobal‘ın çocukluğunu gören birçok takipçisi, ünlü oyuncunun küçüklük halini Acun Ilıcalı‘nın Şeyma Şubaşı‘ndan olan küçük kızı Melisa Ilıcalı‘ya benzetti.

Eşi Sinem Kobal’ın hamileliği hakkında ilk kez konuşan Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz günlerde basın mensuplarına “Bir kız çocuğu bekliyoruz. Çok heyecanlıyız, bebeğimizi kucağımıza almak için sabırsızlanıyoruz. Allah sağlıklı olarak kucağımıza almayı nasip etsin. Herkes bu zamanda zorluklar yaşıyor. İnşallah bizde rahat bir şekilde atlatacağız ve hastanelerimiz daha sağlıklı hale gelecek. Sinem’in de keyfi yerinde gayet sağlıklı çok mutluyuz” açıklamasında bulunmuştu.