Magazin

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu’dan çifte kutlama!

4 yıl önce Cunda Adasında ünlü isimlerin akın ettiği görkemli bir düğünle dünyaevine giren Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti bu yıl çifte kutlama yaptı. 4 aylık hamile olan Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bu yıl hem bebeklerinin sevincini yaşıyor hem de mutlu evlilikleri ile göz dolduruyor. Sinem Kobal, önceki gün sosyal medyadan düğünlerine ait fotoğrafları yayınladı.

Eşi Sinem Kobal’ın hamileliği hakkında ilk kez konuşan Kenan İmirzalıoğlu, geçtiğimiz hafta basın mensuplarına “Bir kız çocuğu bekliyoruz. Çok heyecanlıyız, bebeğimizi kucağımıza almak için sabırsızlanıyoruz. Allah sağlıklı olarak kucağımıza almayı nasip etsin. Herkes bu zamanda zorluklar yaşıyor. İnşallah bizde rahat bir şekilde atlatacağız ve hastanelerimiz daha sağlıklı hale gelecek. Sinem’in de keyfi yerinde gayet sağlıklı çok mutluyuz” açıklamasında bulunmuştu.

 

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu