Magazin

Sinan Sicimoğlu: MMA dövüşlerinde Türkiye’de rakibim yok!

Ayhan Sicimoğlu’nun yarı İrlandalı oyuncu yeğeni Sinan Sicimoğlu, Bebek sahilde köpeği Mia ile yürüyüş yaparken görüntülendi.

Daha önce Savaşçı, Yeni Hayat, Edho, Kırmızı Oda, Aşk Mantık İntikam gibi dizilerde yer alan oyuncu, şimdi de Fox TV’de başlayacak “Gizli Saklı” dizisi ile anlaştığının ve yeni karakteri için hazırlık aşamasında olduğu söyledi. Sicimoğlu, “Aynı zamanda iki global projem daha var onlar da farklı özel platformlarda imza aşamasında, yeni karakterleri canladırmak için sabırsızlanıyorum” dedi.


İrlanda’lı olan oyuncu Türkiye’ye gelmeden önce, “The Lee Strasberg Theater & Film instute NYU”da oyunculuk eğitimi aldığını ve orada “Death of salesman” tiyatro oyunu ile “New York in New York” sinema filminde rol aldığını anlattı.

Fit vücudu ile dikkat çeken oyuncuya gazeteciler sırrını sordu; Sicimoğlu “Spora hiç ara vermiyorum, MMA dövüş sanatını seviyorum ve iddialıyım, at biniyorum, çok yüzüyorum ve beslenmeme dikkat ediyorum. Ayrıca yeni rolüm içinde silah eğitimi alıyorum ” dedi.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu