Magazin

Sinan Özen’in Kızı 7. Kez Ameliyata Alındı

Sinan Özen, Almanya’daki bir konserinde tanıştığı  26 yaşındaki hayranı eczacı Burcu Kartal ile 2016 yılında yaşamını birleştirmişti. İkiz bebeklerini geçtiğimiz aylarda kucağına alan Sinan Özen’in kızı Neva bağırsaklarındaki rahatsızlık sebebiyle 7. defa operasyona alındı.

Sinan Özen kimdir?

Şarkıcı Sinan Özen’in kızı Neva 7. defa operasyona alındı. Şarkıcı kızını operasyona gönderiş görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı.
kere doktorlarımıza itimat ettik” anekdotunu ilave etti.

Dualarınızı Noksan Etmeyin

Geçtiğimiz aylarda baba olan 56 yaşındaki Özen’in Neva ve Sanberk isminde ikiz çocukları dünyaya geldi. Fakat çiftin mutluluğu kızları Neva’nın rahatsızlığı sebebiyle kısa sürdü. Özen daha önceki zamanlarda kızı için dua istemişti.

Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda “Eforlu kızlar, eforlu yarınlar demek, ’11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü’ mübarek olsun.
Bu vesileyle dualarınızı beceriksiz etmeyin” cümlelerini kullandı.

Sinan Özen Kızı İçin Dua İstedi

Beşinci Operasyonumuzu Olduk

Sinan Özen ikiz çocuklarının doğumunun ardından kızlarının rahatsızlığı ile ilgili şu açıklamayı yapmıştı;

Medyada çocuklarımla alakalı çıkan haberlerden dolayı bu açıklamayı yapma lüzumu duydum. Benden dinlemenizi istedim. Evet, Neva ve Sanberk isminde iki tane evladımız oldu. Yüce Rabbimiz bize kısmet etti.
Bu süreç bizi bir hayli üzdü. Beşinci operasyonumuzu olduk.

Bundan dolayı kızımızın süreci bitmeden ben bu mevzuyla alakalı sizlere bilgi vermek istemedim fakat bu dinlendi. Onun için buradan bu açıklamayı yapıyorum. Sizlere teşekkür ediyorum, dualarınızı esirgememenizi diliyorum. Iletileriniz için sağ olun, sizlere ebedi teşekkür ediyorum..

İlgili Haberler

Başa dön tuşu